Вистамар ООД /img/frontend/nomap.png"

Вистамар ООД

Там не е за хора а дебили без никаква преспектива в живота .двете шефки и старата им майка дето не знае на кой свят е са много ама много глупави и елементарни женици.много им отива циганската махала.от там като мина само с 100км в час

Много, много смешна фирма с цигански манталитет от фефове некъдърници , селяндури уважение 0.некадърно и невежо управление с простажки манталитет

Ако искате да ви лъжат викат и обиждат да ви крадът от уж бонусите и увеличение на заплата на 10 години.Затъпяване много всшчки са 45.50 години пълна деградация на шевките и цялата фирма е семеена къс зетове които само стоят и се скаганат с високи заплати а работниците са на смешни пари.ужас е там само за тйфлези и предали се хора.

Колкото и да сте на зор за работа - не се хващайте тук. На интервюто се говори за командировки за ден , но не е вярно - минимума е за седмица. Хотела който трябва да наемете не трябва да струва повече от 25-30 лв. на вечер.Аспирацията в сериза не работи от много време. Ще имате банкова сметка и карта от тяхната банка за да си получавате заплатата.Просто е някакъв кошмар.

Самият факт,какво текучество има в тази фирма и ,че търсят постоянно служители през месец два ,трябва да ви говори много що за фирма е това........

Изключително възмутен съм от отношението на един от служителите на фирмата -обърнах се с молба за сервизиране на няколко броя пожарогасители,намиращи се в различини търговски обекти на територията на Варна и след дълго чакане и размотаване от негова страна потърсих услугите на друга фирма занимаваща се със същата дейност.В работата си съм се сблъсквал с достатъчно случаи на липса на възпитание и арогантно отношение ,но на такава вопиюща селяндурщина не  бях попадал.Не знам кой прави селекция на кадрите,но този господин е може би най голямата грешка в кадровата политика на Вистамар.За съжаление не зная имената на въпросната личност,но надали в офисът ви във Варна работи някой друг с отблъскващо неприятен тънък,фалцетен,мъжки глас освен него.

Много сме доволни от качественото обслужване,отзивчивостта и професионализма на хората работещи в магазина на фирмата във Варна! Като особенно искам да подчертая вниманието и любезността с която се отнася към клиентите служителката на магазина.Удоволствие да се работи с Вас! Успех

работила съм в тази фирма какво да ви кажа........................ съвет: избягвайте я.... няма да съжалявате.

фирмата е добра има разнообразна стока която задоволява голяма част от нуждите на корабния снабдител аз лично съм от варна и пазарувам от Варненския магазин всичко е чудесно само продавачката има проблеми с отношението си към клиентите.

Ne se zahvastaite s tezi gospoji tam. osobenno ednata, goljamo samo4uvstvie, goljamo 4udo. pone tja da be6e napravila tezi pari, a to ....?