ДАНЦ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДАНЦ ЕООД

Тази фирма е само измама от където и да погледнеш, жалко за многото измамени хора.Никой да не се захваща да работи или да си купува жилище от ДАНЦ ЕООД!!!!!! САМО МОЖЕ ДА ЗАГУБИ!!!!!!!!!!

Не сме доволни от управителя на фирмата.Отнася се много лошо с работниците си,казва че ще им изплати възнагражденията за месеците в които са рабитили (поне 2-3 месеца) ,но в уречения ден и час, въпреки че работниците го чакат с голямо нетърпение да си получат възнаграждението за положения труд, той не се явява! Просто всички остават излъгани и възмуени от държанието на господин Димитров! Взема работници без договори,същите работят по някоко дни и по независещи от тях причини,управителят ги изгонва!

Работил съм във въпросната фирма, какво да кажа ...на никого не я препоръчвам. Големи мошеници са отвсякъде погледнати. Не плащат осигуровки, продават запорирани апартаменти, виновни са , а се отнасят много губо с хората. Не зная как са се регистрирали в Камарата. С една дума никой да си няма работа с тях. Тежко му.

Firmata ima mnogo krasiva DIREKTORKA!!!!Ama mai e samo krasiva-ne moje li da razbere 4e mqstoto i ne tam!!Podpisva i opravq bakiite na ..... ama nakazaniqta sa tejki!Ne se doverqvaite samo za tova,4e e krasiva i vnimavaite kakvo podpisvate!

Г-н "ДЖЕЛЯЗО и СКРАБ" нека не гледаме, кой какво работи, а първо се вижте Вас, каква култура и правопис имате. Препоръчвам Ви да вземете малко да се образовате и мислите малко по съвременно, защото ако всеки мисли по този начин, като Вас никога хората няма да могат да се развиват положително.За това Вие винаги ще говорите против него, защото не можете да имате неговото мислене и успех в бизнеса, и винаги ще му ядете ЖЕЛЕЯНИЯТ жезъл и ще му бъдете в краката, защотото той винаги ще има фирми и ще ги управлява, пък Вие с Вашето ниво на интелигентност винаги ще се опитвате да уронвате неговия авторитет и име пред хората.

Az sahto sam bivh rabotnik na fimata,no ne mislq 4e upravitelq ili firmata sa izmamnici.Naprotiv firmata dava vazmojnost za razvitie i nikoga ne sam imal problem sas zplahtaneto.Premestix se v drug grad i firmata v koqto rabotq se upravlqva ot balgarin,no problemite sa mnogo.Mislq,4e tezi koito pihat protiv firmata mrazqt ciganite a ne na4ina na rabota.Balgariq e v Evropa i vsi4ki sme evropeici!Tova si 4ist rasizam.Sprete!!! Uspex na firmata i neiniq upravitel!!!

шефа си е ..... (бивша фирма НЕЛАС или Екометал), пишете си истината..занимава се и с джелязо и други ...... работи...преди години основния бизнес му беше скраба и цветните метали (като всички ......-бизнесмени) ама беше умрял до преди няколко годинки ..докато не намери да ..... парите на "някого"

за съжаление не мога да изкажа мнение по трудовите правоотношения ,но мога да заявя че собственика на "ДАНЦ" ЕООД е прекрасна личност ,и не смятам че коментара преди мен е уместен.Успех на "ДАНЦ" ЕООД!!

Тази фирма не позволява никакво развитие на служителите си,тъй като постоянно сменя персонала без никакво обяснение и без причина.Сигурно печели някакви дивиденти от публикуването на обяви за работа и от постоянната смяна на персонала.А и шефа е .....,което още повече уронва авторитета на тази фирма...