ДАНЦ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДАНЦ ЕООД

НЕВЯНКЕ,нали знаещ много добре че фирма данц я няма отдавна.Може би дори не го пишеш това ти а т.н.господин Димитров и само използват името ти както и някои други твои неща за които не си казала на мъжа си.Това е най големия лъжец и още е безочлив и нагъл.Само да потърсиш парите и почват да те дебнат и преследват.Пари никакви не е плащал от векове във всичките му фирми и затова погледнете колко много спечелени дела има от бивши служители.Не знам защо спят данъчни и инспекция по труда,но явно го държат БСП яко и има дебели връзки в съд и прокуратура в софия.Коронния номер е да уволняват дисциплинарно и понеже работникът е на 6 месечен срок в полза на работодателя ,когато  уволнят работника ,имат право да го съдят за остатъка до 6-те месеца.Така че като почвате работа се пригответе да си плащате за това че ще им работите!!!

Господин Димитров е прекрасен човек докато почнеш работа .После почва едно питане и неотговаряне за заплати .Почват едни обиди за това че ти си едва ли не виновен за това че си искаш парите.Невяна беше главна счетоводителка в и само тя си знае как е оживявала и как е излизала от стаята на шефа си.Това което е написала е под тяхна диктовка за да ги защити.В никакъв ,ама в никакъв случай не почвайте работа в някоя от фирмите на фамилията.Те са много.Сега има обява от фирма Бузаков.Това са пак те.А такава фирма изобщо няма регистрирана.За заплати там изобщо не се говори.Взимат те на работа за някое време-обикновено 2-3 седмици,а може и месец.Това е изпитателен срок.Ако видят че си мижава мушица и ще си траеш,те вземат и ти плащат по 100 лева на два-три месеца.Ако си искаш правата те гонят и това дето си им работил не го плащат.И така следващия.Пак за месец или дори два.И така от човек на човек работата им върви и то без пари!!!!Хитри са нали!

Господин Димитров е прекрасен човек и много добре се усмихва и си говорите докато те накра да почнеш да работиш.След това работиш един месец без стотинка и на втория месец почва да ти обещава как ще ти плаща и колко трябва да си старателен .Към края на месеца когато стане време за заплта почва да те командва яко и да те обвинява и обижда и да се държи с теб като чорбаджия и да не смееш да си потърсиш заплатата.И идва вече третия месец когато почват скандалите и разправиите и заплахите от негова страна,най-често с дисциплинарно уволнение .Няма никаква информация.Не му давайте документи на ръка защото ще ги хвърли в коша,а само с обратна разписка иначе не можете нищо да докажетелНикой не може да ви помогне!!!!ВЯРВАЙТЕ!!!!ЗА ДА ИЗБЕГНЕТЕ ХОДЕНЕ ПО ПСИХИАТРИ И ЯДОВЕ НЕ ПОЧВАЙТЕ ИЗОБЩО РАБОТА ТАМ,ИНАЧЕ ПАК ЩЕ СТЕ БЕЗ ПАРИ НАКРАЯ НО ТОЙ ЩЕ ИМА СВЪРШЕНА РАБОТА ЗА ОЩЕ ТРИ-ЧЕТИРИ МЕСЕЦА БЕЗПЛАТНО!!!ЗАКЛЕВАМ ВИ !ЯЖТЕ ДОМАТИ, НО НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!На един чорбаджия са ДАНЦ , НЕЛАС С ВСИЧКИ РАЗНОВИДНОСТИ-ДИМИТРОВ И ПЕТРАНКОВ/А

Мога да ви кажа за всички, който оплювате тази фирма ,,ДАНЦ ЕООД'', че е на много ВИСОКО ниво. УПРАВИТЕЛЯТ, г-н Димитров, има много добър характер. Той винаги се е държал ДОБРЕ с всички. ВИНАГИ ми плаща навреме.Говорили сме много откровенно. Прекрасен човек.
        Успешна фирма е!!!

живо се интересувам от истината за запла6тането в фирмата,моля ако има някои,които наистина не е субективен нека ми пи6е на е-маил а630324@абв.бг