АПТ Системс /img/frontend/nomap.png"

АПТ Системс

Страхотно място колегите са страхотни работната среда е супер работим по интересни и големи проекти с много и разнообразни технологии.
Относно заплащането фирмата е изключително коректна.

Работя във фирмата от 3,5 години и съм изключително доволна и щастлива. Работната среда е най-добрата, на която съм попадала- ергономични бюра и столове Herman Miller, колегите са млади, умни и забавни, има ресторант с вкусна готвена храна и хладилник пълен с бира.
Заплащането е отлично- до момента съм взимала на няколко пъти бонуси равняващи се на няколко заплати. Заплатите не са мнофо над средното за бранша, но ако разбия бонусите на месечни заплати, се оказва, че съм взимала доста над средното. Недостатък е, че фирмата е малка и няма как човек да се скатава или да израстне в някаква помпозна длъжност.
Работи се по огромни световни проекти, които са аутсорснати.
Имам служебен лаптоп, нямам служебен телефон. Горе/долу веднъж месечно фирмата спонсорира служебен хапване и пийване/боулинг/пейнтбол/билярди/джаги/нещо си, което има за цел да сплоти екипа.
Препоръчвам на хора, които не търсят сензационно големи фирмени имена, а искат сигурност и интересни проекти.