М 11 ООД /img/frontend/nomap.png"

Относно г-н Мирослав Георгиев Минков, каквото и да се каже, малко ще да е. Спри се, престани да тормозиш хората и да не ги уважаваш! Постоянно някой ти е длъжник, все си прекаран, а същевременно ти прекарваш хората. Спри и се разкарай, изключително некоректен и несъобразителен(нагъл)! Никой не те харесва, не се ли убеди в това?! Срам и позор за обществото!! Не се лъжете да работите за гореспоменатото лице!!

Мястото, което таботих точно 35 дена,единствено ми хареса това, че ще мога да си платя наема и тока за следващия месец... Хотела е страхотен. Спа центъра, като база е добре, но трябва да има човек за рецепция, за кърпите, както специалист по определени процедури... Не може всички да правят неговите или задължения на хора с подобен пост. Като оставим лъжливата заплата и процентите, той се превъзнася, че разбира нещата.. Никакъв бизнесмен не е... Кожудер.. Кято изключим че навсякъде по спа центровете се работи непрофесионално, при него персонала е пократителен и освен това не им е там мястото..

Най- много не ми хареса това, че си мрънка под носа.. Занимава персонала с това колко наем имал и колко ток... Никой не го интересува това... Съшо така да му мъкнем нещата всеедно съю момче за всичко.. Случва се да се направи услуга или добра воля ама не и постоянно измелярство. Нещата не ги казва както трябва. Иска да чистиш пък те следи за всяко нешщо.. И те прави на малоумен.. Вярно е не може всичко да знае човек, но човек с образование е някак си идиотско да му обесняеаш за някакви тъпи масажи, като нито на клипчетата му е показано, нито той знае какео е лимфовенозен ток... Персонала му е крайно некомпентен. Една Кинезитерапевтка почна да ми разказва как била правила отточен масаж и само, като чух посоката станах занесох кърпите и си тръгнах.. Имаше един друг пък ми вика заши съм работил бавно... Обяснох му че неговите методи не релаксират а стимулират..
В крайна сметка и да го нападаме и да не няма значение... Който не иска да работи и е принципен, като мен и с по малко пари може да се разкараш веднага.

Оххх от къде да почна... Почвам с това, че е не е коректен... обещава едно после друго...дупата скръндза ако ви е позната.. Не е важно това да зимаме прекалено пари, но той е много алчен... крадене на бакшишите, няколко лева по малко от заплатата... даването на % е като мираж ако въобще ти ги изплати. Заглъването му с тъпата му кола или проценти е само началото.
Да не говорим за отношението му, като те прави на малоумен особено хора които имат образование.. като изключим това на страна ... той продъжлава да ти обеснява колкото и пъти да си направи процедурата...
ГЛупавите му клипове дето нито един масаж не е правилен без турксата баня... Мисленето му за масажите , че са качествени... Това , че не държи ,НО казва , че държи на качеството...
Служителите са изключително некомпетентни...имаше една украинка ли е каква с някав смотан курс по масаж... работила много време... какво работила ... всички включително и тя не спазват никавки правила

мога да кажа още много , но НИКОГА НЕ РАБОТЕТЕ ТАМ!

Milen Tsonev вие сте приятел с въпросния Мирослав Георгиев Минков както и с неговия брат... това може да се провери останалото без коментар .. Георги Русев   "в нашата държава всеки е недоволен" даи да видим  ...почти всеки работодател се прави на недоволен  за да има повод да те прецака... нека след "първо да си помислим  дали са изпълнени задълженията" да помислим дали работодателя си е изпълнил обещанията и задълженията .. като осигуровки за 8 часа при работно време 8часа не са екстра  ..като последно доказателсво ви казвам да следите джобс бг за обявите му .. всяка година прецаква хората и те напускат и той не сваля обявата си от този сайт за да има винаги кандидати.
поздрави

В нашата държава всеки е недоволен. Нека първо да помислят дали са си изпълнявали задълженията съвестно и отговорно, и след това да пишат и разпространяват долнопробни лъжи спрямо коректния и винаги добронамерен работодател. Колкото повече се трудиш ,толкова повече и получаваш. Тези мързеливите -все се оплакват :)

колежката е абсолютно права.... има и други които не са си получили парите ..маникюристките поне 2,  масажистките 2 или 3ма души... измами хората от региона за пътните че ще им ги покрие.. да обаче друг път ... измамил е доста хора от предходните години ...

На лъжата краката са къси... Въпросната колежка Ивелина Маринова работи в тази фирма няколко сезона. След като е толкова недоволна би било логично да напусне веднага щом е била ощетена. Тази една служителка,която била набедена ,че краде тампони за лице и еднократни ръкавици е самата тя Ивелина Маринова работеща като маникюристка. Благодарение на неколкократни наблюдения и съмнения на колеги че изчезват неща от салона, и след разговор с бившия и работодател беше ясно кои е извършителя .След проверка от охраната на личния и багаж след работа тя публично беше заловена,че е присвоила консумативи и продукти от фризьорския салон. Следователно не се яви повече на работа. За глобата която е понесла, самата тя си е виновна.

Това е фирма която се занимава със Спа центрове на хотели по Златни пясъци.Името на фирмата на пазара на труда е Спа и уелнес център Релах с управител Мирослав Минков.Фирмата е регистрирана в Добрич,но въпросното лице се подвизава във Варна.Според обявените условия за работа предлага работни места за рехабилитатори масажисти фризьори и маникюристи,обещава заплата от 600 лв и по 50 лв на ден бонус,което за сезонна работа е много добре.Но в последствие се разбира цхе от тези пари пребира 70 лв за осигуровки ако си на 8 часа или 40 ако си на 4 но и в двата случая работиш от 9 до 19 или 20 часа.Бонус има но той се изчислява по измислена от него схема ако имаш собствен оборот над 200 лв жземаш 5 % от тях но това  става трудно защото винаги преви така,че да не вземесх никакви бонуси а и при възможност и недоглеждане от твоя срана пребира и бакшиша които са оставили за теб.Когато решиш да напуснеш винаги измисля за какво да отреже от парите ти минимум 50 лв с предтехт,че не било коректно спрямо другите.Обвини една служителка,че краде,тампони за лице и еднократни ръкавици и и каза,че няма да и даде парите,а истината беше,че тя използваше голяма част от консумативите когато работеше и не пестеше от тези няща и той намери бърз начин да си върне изхарчените пари.На пръв поглед всичко изглежда наред но в края на сезона (защото това са спа центрове на Златни пясъци а хотелите са Парк хотел Одесос,РИУ Долче вита и Кристал,)когато се надяваш  да вземеш 600 700 лв най малко ти хвърля 200 и ти казва нямаше работа.Винаги се старае да е изряден но вече всички знаят като видят името на това лице знаят кой е и не кандидатстват за пуснатите от него обяви.