Паркинги и гаражи ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Паркинги и гаражи ЕАД

1 точка от 1 мнение

Работиш в центъра на София цял ден в задръстване. Цял ден дишаш вредните газове от камиона и останали участници в движението. Навън си и при +35 и при -20 градуса, както и при пороен дъжд. Хората по улиците те псуват и кълнат по цял ден, някои дори налитат на бой. Заплатата е минимална и за да изкараш допълнително към нея си на норма. Трябва да дигнеш определен брой коли, за да ти се платят над минимума, а уж е фирма извършваща услуга на гражданите. Във фирмата има повече хора назначени да те следят и снимат и по-малко работещи по предназначение. Следенето е по-засилено и от това в банка. GPS система, камери, микрофони в камионите записват те дори какво си говориш с колегата. За израстване в служебната йерархия да не говорим. Даваш дежурства събота, неделя по всички празници дори нощни при акции на МВР. Работата е рискова, а вредни не се взимат и т.н и т.н. Отвратитента работа за никакви пари и фирма ,която не се грижи добре за служителите си, а пълни партийни касички.