чсоу свети георги /img/frontend/nomap.png"

чсоу свети георги

Скапана компания, ниско заплащане, токсична среда, връзкарщина, малоумни процеси.
Ръководството не разполага с особен умствен потенциал, хаос и липса на организация. Заплащането е смешно - по-ниско от работа в супермаркет.
Нямат никаква лоялност към служителите. Уволняват ги от днес за днес постоянно.
Интригантство, клюкарстване и мотане по цял ден. Единство материалната база става.
Груби, психично нестабилни хора са на почит, мнителни. Колкото по-малко знания имаш, толкова по-нагъл и по-голям шанс да се издигнеш.
Лъжат на интервюто за работа поне по 5 точки - естество на работа, заплащане, бонуси, паркинг места, хоум офис,...
Най-неприятно е лицемерието и липсата на култура - сбирщина от комплексари.

Преподавателката по физическо е гола вода

Дават добри заплати, но натоварването (в детксата градина) е нечовешко. За това и 90% от учителите са 20 и няколко годишни. Страхотни са между другото:). Шефовете са ок. Много добри заплати. Но труда е тежък.

Ужасно място. Пълно е с хора които искат да те прецакат, клюкарстване и никакво уважение.
Заплатата е смешна за такова "престижно" частно училище, а децата ти казват как "мама и тате ти плащат заплатата" и ще си правят каквото си искат.
Постоянно търсят нови хора, защото психическото натоварване е нечовешко и дори да го изтърпиш, ще се намери някой да се оплаче от теб и да те викнат в дирекцията, все едно и ние още сме в училище.
Моя съвет е да бягате далече от там :)