Фармнет /img/frontend/nomap.png"

Едно безкрайно късане на нерви! Както каза някой в предишните коментари, тези дето бачкат ги товарят като волове със всичко къде, какво има да се свърши по отделите като работа.. За скатавките обаче фирмата е рай(почивка за цигара през 15 минути, излизане да се свърши лична работа в работно време..) Началниците държат сметка само на тези които работят. Другите дето скатават, никой нищо не им казва.. Все едно те не съществуват. Заплащането не е високо но за сметка на това винаги е точно. Датата е 5-то число и никога не е имало забавяне! И с това май свършват положителните неща.
Интригите са нещо напълно нормално, възможност за развитие като позиция и като заплащане 0.
Абе ако сте човек който иска съвестно да си върши работата това не е вашата фирма. Ако сте скатавка и ви е все тая днес ще свършите ли нещо или не важното е надницата да си върви.. То това е фирма мечта за вас

Безмислено е да се работи в тази фирма. Малка заплата, следене, колеги-агенти на ръководството, подмазвачи, глоби без да си виновен, нервна работа. Пиша го като бивш служител, "изработен" от колега, на когото съм помагал в работата.

1 точка

Бъдещи колеги, не се заблуждавайте от долните коментари! Искам да ви кажа, че това е едно изключително приветливо, цветно и спокойно място за работа, изпълнено с приятни емоции и поле за изява. Напомня ми на детската градина, само че с малко повече зор. Но това не трябва да ви притеснява, тъй като и от четирите ви страни сте заобиколени с колеги - мечта(от Директор, до чистачка). Всички са дружелюбни, интелигентни и мотивирани, като цяло - хора без грешка.
Ако сте без работа или просто искате да смените старата, заповядайте! Тук ще преоткриете себе си и ще постигнете пълна вътрешна хармония, и душевен мир.

Заплатата е 500лв.,а искат да им работиш и събота. Всичко това съчетано с нагли "началници" от село. Глоби се правят постоянно,с или без причина.. Вие си решавате.

Аз пък съм доволна. Незнам защо има толкова много оплаквания, заплатите са добри, боносите също, отношението на оправителите също , нормално е да се държат добре с теб щом си вършиш работата. Това че има хора които не им стигат парите си е техен проблен няма да получат повече пари щом са необразовани. Да има си чешити и то  от работниците в склада, надменни, нагли, интригантни, нормално на всякаде ги има. Никои не е чул да бъдем обиждани с думите боклуци и т.н  всички с по висока длъжност се държат с уважение към нас. Да карат ни да оставаме но не по 4-5 часа . В краина сметка ако пък искасш повече пари ще седиш и мълчиш. За дефектарите има си и там 2-3 ма чешити които се мислят за велико нещо но всички си ги слагаме на оная работа и не ни дреме.

много скапана фирма
нито плащат добре нито имат отношение към работниците
за тях работниците са куци коне и болкуци и по разбираниятя на шефа трябва да си му роб даже да си плащаш за да работиш там което се и случва на всяка ревизия се удържат по 200-300лв което се спестява на новите работници.да не говорим за работната среда вътре е пълно с прах което вреди страшно много все пак се прекарват по около10-12часа на работа. в тази фирма само лизачите са доволни който си бачка го товарят колкото може и му обесняват как е грешен за всичко.

Новата сграда на фирмата изглежда лъскава отвън но хората работят в прахоляк и мизерия. Не говоря за администрацията а за работниците в склада.
Заплатите ги изплащат редовно, но не се заплаща нощния труд . Дават се някакви мижави извънредни с които замазват очите на хората а почти всеки ден се остава 3,4 или 5 часа след работно време. При всяка ревизия се установяват липси за които не се дава никакво обяснение или списък на липсващите лекарства и се удържат по 200-300 лева на човек, като плащат само хората в склада. Мениджърския и дилърския екип са "чисти като сълза ". Новите работници се назначават на ниски заплати плюс бонуси, които получават само ако са удобни на шефа си.
Отношението на ръководството към персонала е под всякаква критика. Хората са наричани с епитети като "боклуци, куци коне и др.". Има заплахи за уволнение с предтекста, че много други чакат за тяхното място.
Колкото до професионалното развитие във фирмата, такова могат да имат само подмазвачите и интригантите.