ЕТ Цветелина Цветан Петров /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Цветелина Цветан Петров

2 точки от 1 мнение

Искам да споделя своето мнение относно работата.В сезона се работи извънредно много,без допълнително заплащане,ако има такова,то не е според заслугите на дадения служител,а на всички еднакво,с което според мен бива ощетяван добрия и съвестен служител!За длъжността продавач консултант биваш натоварен допълнително със стар служебен автомобил,с който осъществяваш зареждания на стока.Повечето от тях са в извънработното ви време!Има и положителна страна-автомобила,може да бъде ползван за лични нужди,след съвестно зареждане на гориво от ваша страна(и ако не закъсате)Ако бъдете сами на позицията може би ще е добре,но молете се да не попаднете на колежка,която с висше образование и е млада на възраст,претендираща,че е интелигентна,НЯМА елементарна компютърна грамотност!Тогава тежко ви на складовата програма!Собствениците нехаят,оставят ви вие да се разбирате помежду си,нали работата върви,единият я е поел и оправил всичко!И най-интересното идва,когато решават да ви извъртят номера за да напуснете-започват да се въртят интриги,изричат се думи,че липсват стоки,но може би не липсвали...Единия ден се подготвят документите на единия служител,на другия ден Вашите.Освен това нормално ли е след като нямаш ключове и достъп до работното място два дни,чак тогава да се прави ревизия?!