Джей Ви Ен ЕООД и Панаком Лимитид ООД /img/frontend/nomap.png"

Джей Ви Ен ЕООД и Панаком Лимитид ООД

2 точки от 1 мнение

Вече се радвам ,че не съм част от тези две фирми (свързани по между си) .За тези ,който смятат да кандидатстват в споменатите фирми бъдете много внимателни . На интервюто ще ви бъдат обещани добри условия за работа и добро заплащане , а когато започнете ,ще разберете ,че заплащането не е всеки месец ,а през няколко месеца ,дори може да ви се наложи да се молите за изработените пари ,който не получавате вече трети месец и да получите отговор АБСУРД ,ужасно некоректно заплащане и пълна експлоатация .За да работиш там , трябва да си на няколко позиции едновременно . Това моето лично впечатление за въпросните фирми и го споделям със следната цел : да предупредя кандидатите какво ги очаква и сами да си направят сметка дали искат да бъдат разигравани и експлоатирани.