ТРАФИК СОТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТРАФИК СОТ ЕООД

Казана дума,хвърлен камък.

Абе майна,да ви питам нещо,тези от Трафик,Трафиканти ли са?Става ли да се бачка при тях,или за никакъв хуйййййй не стават и са много,много зле с главата?Тея ,ако мислят че ще работя за 400лв. или 500лв. въобще да не правя документи и да търся друго място.Тъй като гледам какви коментари има започвам да се замислям?Май са много,много зле горките!Да не са някакви селски тарикати и чобани тези!Палячовци и клоуни са май?

Здравейте.Най-професионалната и коректна фирма.С интелигентно и иновативно управление.Благодаря колеги.

Здравеите.Някой другари,вече господа в тази фирма яко се филмират.Господа не сте Българското ФБР ОСЪЗНАйТЕГО! А и социализма с 6 ст.за градски транспорт отдавна си отиде.Благодаря за вниманието.

Здравейте момчета!! Кажете ми доволни ли са клиетите на трафик сот??? Аз съм клиент от 2 мес. Искан да знам може ли дасе разчита на трафик сот за бърза и адекватна реакция. Чакам коментарите ви

Безобразие е постоянното забавяне на заплатите. Крайна дата за плащане 30, а не 5-6. Ще има ли месец в който да се преведат на първа дата за плащане???

Тези защо пускат една и съща обява, но с различно наименование? Читави ли са?

Вярно е всичко написано дотук.
Посредствена фирма с адски тъпо ръководство.
Който уважава себе си да не започва работа при тези измекяри.

При започване на работа,никой от преките началници,няма да конкретизира ясни и точни правила.Абсолютно безхаберие!При напускане,ще Ви бъдат удържани 250 - 300 лева за униформата,която и сте длъжни да върнете. Незнайно е и дали ще ви бъде изплатена неползваната отпуска. Осигуровки на минимална заплата. Отношение от преките ръководители надменно,не като към служители и колеги. Моето мнение е...НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТРАФИК СОТ!!!

Фирма в която не си заслужава да се работи. Забавят се заплати вече е 04.07, а заплати още няма за м.май.Униформи се дават по един комплект кеф ти я пери, кеф ти я носи. Няма да пиша повече. С две думи изобщо не си заслужава.