ДЕЗРЕЗ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЕЗРЕЗ ЕООД

2 точки от 1 мнение

Фирмата е посредник на някаква чуждестранна фирма ISS (Information Support Services), които пускат обяви, че търсят content writers. След като изпратите пробен текст и ви го одобрят, ви пращат граждански договор по имейл, който трябва да подпишете и да върнете отново по имейл. Под граждански договор разбирайте свободно нахвърлян текст, който няма никаква правна стойност и в който се обясняват задълженията ви. Обещават, че ще плащат по 10 лв на 1000 думи и че парите се изплащат, след като се достигне сумата от 100 лв (т.е. 10 000 думи). Само че тези 10 000 думи вие ги броите по един начин, а те по друг... Съответно никога не сте сигурни кога точно ще достигнете заветната сума от 100 лева. Не знам дали ще продължават да си търсят служители, но след като ви платят веднъж, неп овтарят. И сигурно плащат, само защото още имат нужда от услугите ви и трябва по някакъв начин да ви задържат на работа при тях. На мен ми платиха веднъж, след това работих още две седмици за тях, като ми бяха дали проект, за който щяха да ми платят 100 лв за една седмица. След като го предадох, те като че ли се изпариха. Не отговаряха на имейлите ми. Не ми писаха да ми пратят нови задачи, не ми и преведоха изработените пари.