тангра 11 /img/frontend/nomap.png"

Същият работодател Павел Стамболикски на мен ми открадна на първо четене 930 лв.
Направих 2 жалби съответно до Инспекция по труда и до Министерството на труда и СП и се оказа ,че дължимата сума е доста по голяма.
Хитрецът се опитва да прехвърли вината на счетоводителката но тя не е виновна.
За повече инфо - тел.0878 230 300

Освен всички екстри които е описал колегата ми ще получите при напускането си и следите екстри
1.Ще ви откраднат най малко 1 заплата или за последите 2 месеца както се получи при мен.
2,Няма да получите компенсация за неползваната отпуска.
3.Ако се жалвате в Инспекцита по труда ще поучите една сериозна заплаха а съдейки по поведението на управитела Павел Стамболийски( откачалка,притежаваща пистолет) то всичко може да се очаква.

Ако искате периодически да ви намаляват заплатата, да закъснява  плащането на същата,да ползвате цели 4 дни платен отпуск за годината и то не когато ви трябва а когато се смилят над то започнете работа като охранител например в един от магзините 345.
Ще получите пълно безхаберие от всички работеши в системата ,тангра 11, собственици и упраивтел на магазина,сот161 и полицията,като срещу това ще получите възможност да ви намушкат с нож, да ви чакат след работа за да ви набият и много други подобни екстри от всяко естество.