ВТА секюрити VTA SECURITY SERVICE /img/frontend/nomap.png"

ВТА секюрити VTA SECURITY SERVICE

Търсите ли нови охранители за град София?

Не започвайте работа там, освен ако не искате да бъдете контролирани унижавани и да се занимавате с дърти пенсионери.Има в офиса една руса злобна кобричка,която се мисли за велика но и тя ще си намери майстора.Лека работа чао дожиждане мерси

Моля, публикувайте го! Тази фирма е измамническа! Хората работят и чакат заплата, но такава не идва! Ако се случи да платят, то е на 1/3 от уговорката! Фирмата е изключително некоректна! Обясняват ти условията, информират те каква ще ти бъде заплатата и започваш работа 2/2. Първия месец получаваш уговорената заплата. Следват няколко месеца, в които те отрязват между 10 и 50 лв., а след това започва да зачезва и половината от уговореното. Иван Желязков - управител ли е, какъв ли е там в офиса не можеш да разбереш като какъв се явява / да не го украсявам по- цветисто и да му падам на ниското ниво/ :) При питанка къде са липсващите пари, отговаря, човечеца, че толкова му били дали и не знае нищо. Горкия! Не знам дали знае за какво точно му се плаща тлъстата заплатка като никакво решение не може да вземе все едно е подложка на счетоводителката. На нея също и е удобно. Превежда и клиента сумата, тя вместо да плати на хората и след това да си оправи сметките си върти паричките на лихви и собствениците се чудят какво ли е това текучество на персонала. Изключително нагли хорица! Докопали са се до коректни клиенти, но не могат да им осигурят сериозни хора да ги охраняват, тъй като на охранителите им е омръзнало да работят за без пари!!! Жалк а работа! Говорим за някакви си смешни 500 лв. При положение , че печалбата им от клиент е по 700 лв. на охранител! Палячовщина от класа!
VTA securate не идвайте тук! Пълни измамници!

Допълнение към предходния коментар че фирмата е коректна и изплаща каквото е по договор и с нищо не съм ощетен

заплата се получава на 25

февруари 2015 - заплата изплатена в пълен размер по договор

трудов договор 400 лв
изплатени заплати
270 лв януари 2015
280 лв февруари 2015

Които може да даде съвет какво да правя , да каже .

щом за патрул ти дават 600 лв при смени 24/2 смятай ква мизерия е

ЗДРАВЕТЕ ПОКАНЕ СЪМ ВЪВ ФИРМАТА НА ИТЕРВЮ БИХ ИСКАЛ НЯКОИ СЛОЖИТЕЛ НА ФИРМАТА ДА МИ ДАЕ ИНФО ДАЛИ СА ТОЧНИ СЪС ЗАПЛАТИТИЕ