ВТА секюрити VTA SECURITY SERVICE /img/frontend/nomap.png"

ВТА секюрити VTA SECURITY SERVICE

Смешна фирма и мангала Любо Илиев лъже хората с заплатите затова във фирмата работят пенсионери алкохолици и чикиджии

Мутренска фирма, много некоректна! Заплащането е повече от някои други фирми, ама плащат част по банков път - навреме към 10-15 число на другия месец, останалото на части по 3-4 пъти и може да се забави с месеци! Казват ти, че от обекта не били превеждали парите навреме. Аз им повярвах, ама после чух че и на други обекти правели така! И там ли не им превеждат навреме парите?! Да бе! Тия от тая фирма явно ни мислят за пълни глупаци! Очевидно си ги харчат за тях си - парите дето ние сме си изработили! Да не говориме че те по цял ден си стоят в офиса и си чешат задниците! Изкарах няколко месеца едва-едва, платиха ми дължимото с 3 месеца закъснение - 3-4 пъти се разкарвах до офиса за по 150-200 лв. и с огромно удоволствие се махнах! Текучеството е голямо, уважението им е непознато... Ако тия неща не са ви проблем, пробвайте се в тая фирма! Ако обаче имате поне малко себеуважение, бягайте далече от ВТА Секюрити!

Бивш служител съм на фирмата. Не съм имал проблеми, не са се държали неуважително с мен. Заплатите са като във всички фирми. Слуховете за секс са абсолютно несъстоятелни, имайки се предвид, че във фирмата работят предимно мъже.

Ако сте кадърен, образован и възпитан - тази фирма не е за вас! Тук се ценят невежеството и неграмотността, които се простират по всички мениджърски постове.
Но ако обичате да ви мачкат неудачници
- това е мястото!
Така нареченият финансов отдел се ръководи от твърде ниско интелигентна, необразована, провинциално ориентирана простачка.Възможностите й се лимитират до махленски крясъци и неадекватно поведение, няма никакви професионални умения, но има ако я изхвърлят от ВТА СЕКЮРИТИ СЕЪВИЗ, никъде няма да намери работа.
ТРЗ - проста и арогантна, успяла да заблуди в опита си, със зъби и нокти драпа да се задържи, защото няма къде да й дават такива пари за некомпетентност.
Управителят си избира за обкръжение само прост народ, за да не се подтиска от знания, култура и интелект на квалифицирани служители.
Жалка фирма...но трябва да се знае...!!!!!!

Вта секюрити е изключително некоректна във всяко едно отношение. Ако сте патрул работите 24 часа и 2 дни почивате, 10 дни в месеца и се правят 240 часа. Извънреден труд не плащат никакъв нощен труд не плащат никакъв и на всичкото отгоре след работа трябва да си им на разположение да покриваш тук там някоя смена било на патрул било на казино. Ако започваш да отказваш моментално почват да те гледат на кръв и да се заяждат с теб. След това следват глоби от порядъка на 20 до 50 лв. Най често за тези 20лв оправданието им е такси от банката

В казината е по добре заплащането като охрана но отпуската не се заплаща.

VTA SECURITY е отвратителна фирма.Ако кандидатствте във варна имате избор между МОЛ Варна където НЕ ПЛАЩАТ НИЩТО!Или казиното срещу магазин New Yorker в центъра където не спазват НИКАКАКВИ мерки и 100 цигани може да ви разболеят понеже не се проверявар сертификати и се разхождат свободно без маски.НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Скапана фирма! В офиса всички са малоумници, гледат те като евтина стока, която са купили! Заплащането е по-високо от другите фирми и точно, ама ти го дават със закъснение - една малка част по банков път, другата на ръка и не знаеш кога ще я получиш! Не се занимавайте с тия използвачи!

Не е лоша фирма: заплащането е по-добро от повечето (част я плащат навреме, другата се случва да се забави малко или много, в зависимост от обекта, но излиза накрая точно); отношението също е що-годе добро. Аз напуснах заради лошо отношение от хората на самите обекти, не от тия от фирмата. Смених 3 обекта и навсякъде почти едно и също. Аз имам опит в охранителната дейност и знам какво е коректно отношение на самия обект от хората, с които пряко работя там. Не ми предложиха никакви други подходящи обекти и се наложи да напусна.
Накратко: и обекта трябва да е читав, че даже фирмата да е най-добрата на света, ако обекта е кофти, няма как да ти е добре.