ВТА секюрити VTA SECURITY SERVICE /img/frontend/nomap.png"

ВТА секюрити VTA SECURITY SERVICE

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Скапана фирма! В офиса всички са малоумници, гледат те като евтина стока, която са купили! Заплащането е по-високо от другите фирми и точно, ама ти го дават със закъснение - една малка част по банков път, другата на ръка и не знаеш кога ще я получиш! Не се занимавайте с тия използвачи!

Не е лоша фирма: заплащането е по-добро от повечето (част я плащат навреме, другата се случва да се забави малко или много, в зависимост от обекта, но излиза накрая точно); отношението също е що-годе добро. Аз напуснах заради лошо отношение от хората на самите обекти, не от тия от фирмата. Смених 3 обекта и навсякъде почти едно и също. Аз имам опит в охранителната дейност и знам какво е коректно отношение на самия обект от хората, с които пряко работя там. Не ми предложиха никакви други подходящи обекти и се наложи да напусна.
Накратко: и обекта трябва да е читав, че даже фирмата да е най-добрата на света, ако обекта е кофти, няма как да ти е добре.

Анти охрана,охрана събрана от кол и въже.Ръцете в джобовете.Стойка насрах се!!!Пълни Палячовци и Олигофрени и Кретени!Това не е охрана.Това е сбирщина от Капути и Отрепки и Измекяри!Кой ще работи за 500лв.

Прекрасна работа и службичка за Чекиджий и Капути и Кавали и Олигофрени и Измекяри и Цървули!Аре честито на Късметлийте!

Ако искате да ви обиждат унижават да работите за 200 или 300лева останалите са в неизвестни глоби тоест за работодателите Г.Петров и В.Трендафилов това е мястото

А тази госпожа селяндурка няма какво да е потресена след като сигурно и тя е миналата през всички мъже във фирмата ! Диспечерките дори се чукат с началниците! Хора правете си сметка на какви хора плащаме зада ни охраняват и колко охраняват? Това е изпаднала работа на дъното са

Фирмата трябва да си смени длъжносната характеристика!Публичен дом жени си плащат за да бъдат чукани ! В тази фирма се ебът помежду си нямат време да си вдигната гащите , а какво остава да охраняват ? Там трагедията е пълна събрани от колко и въже от дълбоката провинция

Възмутена и учудена съм от коментарите, които прочетох. Нищо от написаното не отговаря на истината. Работя тук повече от 5 години. Фирмата е коректна във всяко отношение и се отнася с уважение към служителите си, а колегите и работната атмосфера са на ниво. Предполагам, че отрицателните мнения са публикувани от хора, които са се провалили във професионално отношение и са били отстранени от работа.

На фона на всичките коментари който, видях аз съм на друго мнение. Работя за ВТА заплащането е коректно няма забавяне на заплати дори когато има извънредна работа се заплаща допълнително.