Марс Клийнинг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Марс Клийнинг ЕООД

Много голяма лъжкиня и интригантка е собственичката Светлана !

Коментари от недоволни клиенти ползвали услугата на тази фирма след закупуване на ваучер от Grabo

Виктория 1
Не почистиха добре. Има много още какво да се желае . Не бих използвала втори път тази фирма.

преди 10 месеца при покупка на оферта · 2

Donka1
Никак, ама съвсем никак не почистиха. Беше забърсан само прахът от секцията и то без препарат. Всичко друго е лъжа, нищо от обещаното не бе изпълнено. Имам снимки и мисля да си потърся правата в Агенцията за защита на потребителя.
преди 10 месеца при покупка на оферта · 1

Геновева2
Не се работи с професионални машини и препарати .
преди 1 година при покупка на оферта · 2

Милан1
Не се стараха, ако за 2 часа може да се изчисти ?
преди 1 година при покупка на оферта · 1

Rozalina1
Никак не съм доволна! Прозорците не бяха изчистени добре, плочките в банята бяха замазани, подът в целия апартамент също не беше добре изчистен. Хладилникът беше избърсан около магнитите! Ползвала съм услуги на други фирми и на жени които почистват, по лошо почистване не съм виждала!!!
преди 1 година при покупка на оферта · 2

Светлана1
Вместо 4 часа работа,приключиха за 2 часа за сметка на качеството.
Почистват със стирка,а не с прахосмукачка за мокро почистване.Не се мръднаха мебелите,за да се почисти по- добре.Трябваше допълнително до платя 10 лв.за два прозореца на остъклената тереса,която е 1.5 кв.м.Не е професионално.
преди 1 година при покупка на оферта · 3

МОЛЯ,ЗА ПРОВЕРКА НА ТАЗИ ФИРМА!!!!!!!!!!!!

Това е една много некоректна фирма.Шефката е много долен човек!Не се занимавайте с нея,адски е подла и шарлатанка.
Не почистват само вземат пари,моля защита на потребителя да се само сезира нека тези същества не лъжат повече клиентите си.

Всичко при мен беше наред,незнам от какво се оплаквате.Наеха ме за няколко работни дни, подписах си трудовия договор, свършихме си работата(обекта) и си подписах заповедта да прекратяване.Взех си парите и се прибрах.Нямах абсолютно никакви проблеми,просто работата е повече, но това е почистваща фирма вие какво очаквате да отидете да си седите и да вземате пари, еми такова място още няма.Това е от мен, а за предизвестието , дакалкото знам ако договорът ти е бил  в полза на раотодателя няма нужда да ти пращат предизвестие.

Този "Захари" май е шефката на фирмата.Защо ли тези думи сме ги чували на импровизираните събрания на колектива проведени на "къра".Цялата работа е за изчистване на името,то е разбираемо,но наистина не така стоят нещата.Хайде сега,не на нас тия,да си имаме уважението.

Здравейте Чета във форума,вашите мнения но сте в грешка.Не оплювайте хората без причина.Аз работя във фирмата от 23.05.2013 и съм с договор и застраховка.Фирмата се казва Марс Клийнинг ЕООД не Марс ЕООД,това са две различни фирми,.Собственика на почистващата фирма Марс Клийнинг ЕООД е Светлана Андреева.Работи се 5 дневни в седмица по  8 часа .Да изисква се много но съм отишъл да работя,всеки шеф на фирма иска работа да се работи качествено затова взимаш пари.Когато работа не се свърши правилно всеки ще ти направи забелешка.Затова има фирми който имат работа и такива който фалират.Като искате да не ви правят забележки и вие си направете фирми,аз немога затова работя и може малко да получавам 400лв. чиста заплата но е нещо в тази безработица.Хубави шефове няма,всеки изисква.Жената нормално обеснява и не крещи,да прави забележки когато се налага,но това е нормално нали иска бизнеса да се развива.За последната седмица имаме два работни дни а заплатата върви.Пожелавам успех на всички в търсенето на работа,лека и доходна.

Там се работи по 10-13 часа на ден с 10 мин. почивка на крак. Почивен ден почти няма . Работа много а пари няма. Тази женица просто е за съд и от там за затвор. Дано НАП, БТ и главна инспекция по труда да се вземат в ръце и веднъж за винаги да премахнат такива псевдо работодатели като нея . С нашите пари дано да се задави!