Тайтън Машинъри България" АД /img/frontend/nomap.png"

Тайтън Машинъри България" АД

Тази фирма е тотално сбъркана. Мениджмънта е под всякаква критика. Обучението е нулево. Всеки си гледа себе си и дори шефа ти не го интересува колко знаеш и колко си некомпетентен. Никакво желание за обучение на нови служители, всеки си кара по течението. Никаква перспектива за развитие, там всеки отива на работа и чака петък. В следващия момент искат и искат все повече от теб. Бяхме командировка веднъж в Русе, там е трагедия. Офисът прилича на нощен бар. Пълен лисичарник, там всеки е лапнал цигарата и се разхожда навсякъде с нея. Пуши се абсолютно навсякъде. Въпреки че съм пушач, тази атмосфера е повече от задушаваща.

тотално сбъркана фирма,страхотна пародия на търговци,мениджъри,секретарки,механици и т.н.раздут щат като държавна администрация,всеки влачи,каквото може,супер некадърни търговци,чийто действия са довели до милиони загуба.никаква среда на работа,никакво желание за колегиална отзивчивост,намусени и грозни физиономии,интриги на всякакво ниво.от фирмите,които чрез некадърни кадри вървят към фалит.уж голямата история ,а всъщност все едно старта е отпреди 2г.толкова елементарни неща не могат да се решат,че ако си използваш мисловната дейност нормално,направо да се зачудиш,как съществува това подобие на търговска дейност.време им е да приключват,за да може некадърниците да престанат да завличат,каквото могат.

Замислете се когато кандидатствайте в тази фирма. Бях поканен на интервю в София и ми казаха, че съм одобрен но ще трябва да отида до Добрич за да се запозная с регионалния мениджър. Така и направих. Запознах се с регионалния и той ми каза че ще ми се обади след панаира. За съжаление това обаждане още го чакам. Не знам защо се търсят и се обявяват свободни места след като на местно ниво нямат нужда от кадрите. Оказва се, че и фирмата посредник, която живо се интересуваше дали сме финализирали с договор също се покри. Това ли е международната просперираща фирма Тайтън машинъри. Добре е ръководните кадри да се замислят какво се случва в клоновите и в страната и дали мечтаното обслужване ще е на световно и европейско ниво с такова управление.

Замислете се когато кандидатствайте в тази фирма. Бях поканен на интервю в София и ми казаха, че съм одобрен но ще трябва да отида до Добрич за да се запозная с регионалния мениджър. Така и направих. Запознах се с регионалния и той ми каза че ще ми се обади след панаира. За съжаление това обаждане още го чакам. Незнам защо се търсят и се обявяват свободни места след като на местно ниво нямат нужда от кадрите. Оказва се,  че и фирмата посредник, която живо се интересуваше дали сме финализирали с договор също се покри. Това ли е международната просперираща фирма Тайтън машинъри. Добре е ръководните кадри да се замислят какво се случва в клоновите и в страната и дали мечтаното обслужване ще е на световно и европейско ниво с такова управление.

Жалка фирма са наистина. Големи "меринджери" са там.

Наскоро преди месец ,ми се обадиха от някаква старозагорска HR агенция ,за работа като шофьор в централния офис в София гореупоменатата фирма.Само да поясня ,че девойката ,която се обади за интервюто по телефона ми каза -стартовата заплата е 1000лв.Познайте на интервюто ,какво ни питаха всичките ,които бяхме отишли на тази (групова терапия)-вие за каква минимална заплата бихте започнали работа във фирмата ,при ненормирано работно време.....голям смях.Шефката на тази фирма-силно казано шефка,по скоро поставено лице ,миекаше много яко,беше с някакви ботокси по устата и най-вероятно силикон в циците,запачна да се прави на голямата работа и на голямата разбирачка и да обяснява ,как още преди 10 години имала шофьор и ,че в началото тя го возела...голямата разбирачка тя...Преди десет години си гонила кравите и овцете на село ,а сега ни се правиш на много отворена,пикла малка с голяма уста.Какво да ви кажа ,вече започнаха тотално да се подиграват на хората и то някакви миекащи ,дето преди години са били в дълбоката провинция.Не им правете евала на такива ,не работете за такива гадове,имайте самочувствие.Между другото на това интервю от група 12 човека ,отсяха само 2 ,критериите бяха много високи,даже и англииски .Имаше и един човек ,който говореше английски 2-ро ниво,френски отлично и  фламандски е познайте ,дали го избраха-не разбира се.избраха две момчета които не бяха семейни и казаха най ниската заплата....какво повече да говориме.....