Интерконтинентал Рекрутинг https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. цар Освободител 14&markers=София,бул. цар Освободител 14

Интерконтинентал Рекрутинг

Приятели ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт: https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan

Плащат в биткойн, Аз лично съм много доволен и от три години на сам го развивам като си докарвам до 0.01 BTC на месец, което сметнато по текущта цена в лева е между 600/700 лв. Зависи от волативността.

Като бивш служител на InterContinental Recruiting и като бивш служител на няколко топ компании за набиране на персонал в София, мога да покажа как InterContinental Recruiting поставя летвата, когато става въпрос за предлагане на повече финансова сигурност и възможности на своите професионалисти за набиране на персонал.
Като член на тази фирма, вие имате право да поемете толкова проекти, колкото можете. Това означава, че ако сте трудолюбив, това ще се отрази във вашата заплата.
Също така, ръководството на фирмата ще ви предостави ценни знания в управлението на бизнес за набиране на персонал и винаги ще ви подкрепят за всеки проект.
Тази фирма е чудесна както за новозавършили студенти, които искат да започнат кариерата си в набирането на персонал, така и за ветерани, които искат работата им да бъде възнаградена добре, както и да се радват на голямо ниво на автономност.

От всички компании за подбор на кадри, IC Recruiting предлага на кандидатите си позиции, които са видимо над средното ниво на пазара. Не само това, но и през целия процес агентите на компанията комуникират всяка стъпка, така че кандидата знае по всяко време как върви кандидатурата му.

Като бивш служител, мога да кажа че от колегите до собственика на компанията, всички са отборни играчи и винаги когато имах нужда от помощ, те се отзоваваха.

Заплащането е превъзходно, като нивото на работа което влагаш всеки ден се отразява всеки месец подобаващо.

Инфраструктирата на комапанията е също на ниво. Имаш възможност да работиш от вкъщи, както и да се възползваш от многото офиси на централни места за бизнес срещи.

Бих препоръчал компанията на всеки, който иска труда и харектера му наистина да се цени, както и на всеки, който си търси нова възможност и има нужда от професионалисти, които да му помогнат.

последните няколко коментара изглеждат съмнително еднакви

Много добра фирма! Свързаха се с мен и ми предложиха добри позиции, от които си избрах една с много добро заплащане. Помагаха ми през периода на кандидатстване и в момента работя много по-добра работа от преди. Наистина си заслужава да се работи с тази фирма и този сектор!

Докато работех във фирмата се запознах с много ое ценности, които се преподават. Всички колеги са добронамерени и си помагаме, но в края на деня, когато си там си там, за да даваш резултати. Фирмата има политика, че ако до три месеца няма човек, който да е нает от теб, ще трябва да напуснете работата. Причината за това е осигуряване на стандарт на работниците, но също така главния поток от пари идва от хора, които са наети в края на деня, сътветно няма логика в свят в който не можете да имате и един резултат да продължава да ви се плаща месечна заплата.

Лично това ме мотивира и успях да достигам добри резултати на работното място и съответно да достигна моите икономически цели, за да гарантирам своето развитие. Каквото и да си говори пари си трябват. Самите бонуси се плащат навреме и при нужда от съвет ръководството е отворено към подпомагане.

Ако сте човек, който иска да работи и да изкарва добри пари това място е за вас, ако сте обаче от хората, които не искат да се трудят и просто искат да казват някакви неща и да им мине работното време, не сте за тази фирма и тази индустрия.

ИКР има 82% успеваемост с кандидатите, които предлага на своите клиенти. Процесът на филтриране на кандидатите е изклчително професионално направено и осигурява качество. Допълнителни неща, които фирмата предлага са също трениране/подготовка на кандидатите за интервутя, както и безплатно консултиране за изготвяне на по-добро СиВи.

Пиша го това от гледната точка на студент, който работеше това през лятото и вече, напуснах тъй като трябва да обърна внимание на ученето си. Тази работа ми даде добри умения за как да се отнасям с клиенти и също как да осигуря качество за по-добри резултати, а именно 82% успеваемост.

Фирмата също предлага опция за хора да работят на граждански договор, с добро възнаграждаване на база бонуси, които получават за нает човек. Бонусите са навреме и се дават с започването на човека. Като цифра нямам право да споделя, но е над пазарното възнаграждение. Всеки може сам да се пробва и да провери за себе си.

Работя тази работа от 2 месеца и е едно от най-добрите ми решения. Студент съм и не успях да си осигуря стаж някъде, докато не намерих ИКР, където се запознах с Господин Хаулет и екипът му. Много приятни хора и работата е последователно разпределена в началото. Добре се адаптирах и в момент работата е по-динамична и всеки ден изкачат задачи, които разнообразяват деня. Истината е, че динамиката не е за всеки, но на мен лично ми харесва. Бонусите са големи и ако си вършиш работата имаш финансова стабилност, която повечето работодатели не предоставят.

Интерконтинентал Рекрутинг дава добри възможности на всеки млад човек, който си търси работа. Часовете са нормални, работата не е натоварващата и заплатата много добра. Комисиите са много високи и те мотивират да си по-продуктивен. Плаща се навреме и ръководството е много дружелюбно и разбрано. Естеството на работата е доста вълнуваща. До голяма степен се работи с хора от разични пътища на живота и се научаваш на важни комуникационни умения, но също придобиваш добра работна етика.

Работил съм за тази фирма няколко месеца. Останал съм с много добри впечатления. Всичко е на високо ниво, като започнем от локацията, до заплащането и вида работа. Шефът е много разбран човек и винаги ти влиза в положението и ти помага. Доста доволен съм и с нещата, които научих.