Букинг.ком Еоод /img/frontend/nomap.png"

Букинг.ком Еоод

През 2014 кандидатствах за работа в букинг. Доста по-квалифициран кандидат съм от необходимото за позицията, но все пак реших да опитам. Поканиха ме на интервю. Беше нещо като асесмънт, на който присъствахме 10 кандидата. Оказа се, че част от кандидатите се познават по случайност. Това беше доста неприятен факт, защото човек обикновено не желае да среща настоящи колеги на такива места.Целият процес беше 3 (!!!) часа! Изгледахме рекламна презентация за фирмата , проследявайки цялата и история! Най-безсмисления половин час в живота ми! Дискутирахме по тема, която нямаше нищо общо с позицията, за която кандидатстваме! Още 2 загубени часа! И след това така наречените интервюиращи ни дадоха верния отговор, който не беше подплатен с никакви доводи и нямаше никаква връзка с реалността. Обещаха да се обадят до седмица, независимо от резултата. Все пак ни загубиха 3 часа с напълно отвлечен тест! И така повече от три месеца няма фийдбек. Изключително непрофесионално отношение, много слабо представяне на интервюиращите, граничещо с тотална неграмотност. Имам няколко препоръки: Ако смятате да губите нечие ценно време, уверете се първо дали този човек е склонен да приеме условията на работа и заплатата, която сте склонни да дадете. Винаги давайте обратен отговор. Три часов тест по пийпъл мениджмънт за човек, който кандидатсва за коренно различна позиция, е тотално безсмислен.

Някой има ли информация за тази фирма? Колеги, отношение, работно време, привилегии, заплата? Става въпрос за позицията Account Manager Hotels.