Феликс Тойс ООД /img/frontend/nomap.png"

Феликс Тойс ООД

1 точка от 7 мнения

Страшно несериозно отношение на служителите в магазина на складова база Илиенци.за пореден път връщам немалка част от стоката с дефекти,което само по себе си е недопустимо.от магазина ми заявяват,че ще ме уведомят,когато играчките са отремонтирани(в незнайно какъв срок).Това мен не ме устройва особено сега преди коледа,когато хората пазаруват за децата.когато в магазина дойде клиент и ми върне играчка на феликс тойс,която не работи,аз му давам веднага друга или каквото си избере.не го карам да чака някой си майстор и т. н.Освен това на първо място аз губя доверието на клиента... т.е.губя клиента и печеля лоша репутация.Така,че сериозно обмислям да преустановя пазаруването си от Феликс тойс.

Да бе,да.Вечно търсещата счетоводители фирма.За 10 години все търсят ли,търсят...Явно главната сч. е някакъв уникален цербер.Но пък е ненадминат "специалист"...

Не , не , никога  в тази фирма , всичко е фалшиво, заплащане, работно време, шефове, отношения. Пък на това отгоре работното място е в село Казиче.

В никакъв случай не отивайте там на работа!!! Там няма колектив, всички се изживяват като големи началници, най - големия ужас е главната счетоводителка ( стара мома), която се мисли за бог! Заплатите са също измислени, осигуряват на едно, а от другото удържат неоснователно, а обещанията са големи, но не отговарят на истината. Работното време е - денонощно, ако може постояно да си на работа, да не почиваш и да не искаш заплата ще си най - добрия на света! Така е във всички фирми на собственика- МИС 69 ООД, Хиполенд ООД, Сандик - България ООД. Всичко в тези фирми на е на роднинска основа или по симпатия на собственика, на някой негов роднина или някой който не се знае как му е влезнал под кожата! Съветвам Ви видити ли обяви от тези фирми изобщо не ги четете!!!!!!!! Пожелавам Ви успех в търсенето на работа в други фирми- далеч от Офис център МИС 69, в който се намират централите на всички фирми или така наречения ХОЛДИНГ!

отвратителна работна атмосфера не ходете да работите там, ще ви скъсат нервите!!

УЖАСНО ОТНОШЕНИЕ НА ШЕФОВЕ КЪМ ПЕРСОНАЛ.НАЙ-ВЕЧЕ ОТ ГЛ.СЧЕТОВОДИТЕЛКА НА ФИРМАТА.НО ИМА ЕДНА ПРИКАЗКА"КАКЪВТО ШЕФЪТ-ТАКИВА И РАБОТНИЦИТЕ",ЗА ТОВА НЕЩАТА В ТАЗИ ФИРМА НЕ ВЪРВЯТ

Просто без коментар като цяло за жалкото подобие на холдинг на господина ..... .....