Лидер 96 /img/frontend/nomap.png"

Работих в администрацията на Лидер 96 ЕООД. Атмосферата е отвратителна, а текучеството на кадри е изумително. На високоплатените позиции се наемат роднини и приятели дори без адекватно образование, а за умствен капацитет и потенциал да не говорим.
Всъщност фирмата е някаква пералня, през която се въртят някакви пари, взимат се някакви огромни кредити и мъглата е тотална.
Изпълнителния Директор-син на бивш собственик , е едно перекенде с големи претенции, но без покритие.
Собствеността на фирмата постоянно се променя, но в огромната си част ( който иска да погледне в Търговския Регистър ) е чуждестранна. При всяка промяна в собствеността се освобождават хора и се спускат нови парашутисти верни на новите собственици.
Заплащането е на смешно ниво за специалистите, които вършат цялата работа, а шуробаджанашките "мениджъри" взимат 5-6 пъти по-високи заплати , въпреки, че не вършат нищо.
Голямо разочарование е тази фирма, ако търсите стабилна кариера.
P.S. Да не говорим за условията на труд и това, че трябва да пътувате със собствен транспорт, защото служебният е ограничен като места и отнема 2 часа, защото обикаля цял Пловдив да събира хора по спирките. А паркоместа пред фабриката няма, защото като отидете на работа в 08:00 ч. всички места вече са заети от работниците във фабриката, които започват в 07:00. Пълен кошмар: водата спира постоянно и тогава ползването на тоалетна става проблем; често спира тока и разни други несгоди.

Работя все още във фирмата,но ще напускам.Ниско заплащане и много извънреден труд.Това е Лидер-96.Всяка събота се работи задължително,а ако пропуснеш заплатата наполовина.Целия персонал са роми.Кючеци се играят на конвейрите,докато се произвежда.Хаос от всякъде и навикване ежедневно.Абсолютно не препоръчвам!

Pylna parodiq e tazi firma!95% ot personala sa romi.Shurobadjana6tinata e na visoko nivo.Ako ne si ot mahalata trudno 6te raboti6 tam.Na4alnicitee na odelite ne mogat da pishat dori golyama chast ot tqh ne govorqt dobre bulgarski.Zaplatite sa niski 800-900lv.Vsqka sabota se raboti.Na nito edin praznik ne se po4iva.Vsqka posledna sedmica ot meseca se raboti 2 4asa poveche izvan rabotno vreme.Za6toto ne se proizwejdat neobhodimite velosipedi.Ako ne otidesh v sabota rejat ti zaplatata s 100lv.Navsqkade se chuva romska rech kakto i muzika ot vseki odel.Proizvejdat se velosipedi no kachestvo nula.Obe6taniqta sa miraj a posle..Sami precenete.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

до последния анонимен коментирал фирмата:пич или си мазохист или някой вътрешен човек,искащ да дигне малко реномето на смешната фирма Лидер96,спри да пишеш глупости и да заблуждаващ хората които се чудят дали за започнат работа в тази пародия на фирма!!!

Здравейте
аз също съм работил в тази фирма и не съм чак с торкова лоши впечатления, фирмата има осигурен транспорт от гр. Пловдив. като соц. придобивки плаща ваучери и да искат се бройки от работниците има зор за работа но то къде ли няма все пак е производство не бакалия, аз напуснах по здравословни причини договорът ми беше по Програма развитие на човешките ресурси и мога да кажа че заплащането беше адекватно с произведените бройки тъй като заработката е обвързана с тях, по този начин всеки гледаше да произвежда. коректна фирма и най-хубавото от останалите фирми е че не е на смяни а е само редовна смяна, при напускането ми беше изплатено всичко коректно и никога не са бавили заплати от обявената дата. за мен е една от добрите фирми.

Фирмата е пълен леш!по цеховете са само мангали от близките села,повечето от които са с основно образование и не разбират почти нищо от велосипеди,качеството на продукцията е нулево,началниците на конвейерите разбираемо също са мангали които си нямат хал хабер от велосипеди само дават зор за бройки и те тва е,пълен хаос,постоянно навикване от началниците на отделите,шуробаджанащина и простотия до шия,работи се едно към гьотере,бройки за сметка на качество,експлоатация до дупка,много извънреден труд и смешно заплащане,това е фирма Лидер 96!могат да се напишат още много неща,но няма смисъл,не препоръчвам на никой уважаващ себе си човек да започва работа там!!!

Някой знае ли нещо за тази фирма? ще ходя за интервю там и ми се искаше да чуя нещо повече. Тя всъщност в р с.Рогош, но го нямаше в менюто