Лидер 96 /img/frontend/nomap.png"

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

до последния анонимен коментирал фирмата:пич или си мазохист или някой вътрешен човек,искащ да дигне малко реномето на смешната фирма Лидер96,спри да пишеш глупости и да заблуждаващ хората които се чудят дали за започнат работа в тази пародия на фирма!!!

Здравейте
аз също съм работил в тази фирма и не съм чак с торкова лоши впечатления, фирмата има осигурен транспорт от гр. Пловдив. като соц. придобивки плаща ваучери и да искат се бройки от работниците има зор за работа но то къде ли няма все пак е производство не бакалия, аз напуснах по здравословни причини договорът ми беше по Програма развитие на човешките ресурси и мога да кажа че заплащането беше адекватно с произведените бройки тъй като заработката е обвързана с тях, по този начин всеки гледаше да произвежда. коректна фирма и най-хубавото от останалите фирми е че не е на смяни а е само редовна смяна, при напускането ми беше изплатено всичко коректно и никога не са бавили заплати от обявената дата. за мен е една от добрите фирми.

Фирмата е пълен леш!по цеховете са само мангали от близките села,повечето от които са с основно образование и не разбират почти нищо от велосипеди,качеството на продукцията е нулево,началниците на конвейерите разбираемо също са мангали които си нямат хал хабер от велосипеди само дават зор за бройки и те тва е,пълен хаос,постоянно навикване от началниците на отделите,шуробаджанащина и простотия до шия,работи се едно към гьотере,бройки за сметка на качество,експлоатация до дупка,много извънреден труд и смешно заплащане,това е фирма Лидер 96!могат да се напишат още много неща,но няма смисъл,не препоръчвам на никой уважаващ себе си човек да започва работа там!!!

Някой знае ли нещо за тази фирма? ще ходя за интервю там и ми се искаше да чуя нещо повече. Тя всъщност в р с.Рогош, но го нямаше в менюто