ЕКСЕКЮЗ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕКСЕКЮЗ ЕООД

1 точка от 1 мнение

Внимание! Това е печално известната фирма Оптицентър ООД! Може да направите справка в Търговския регистър и ще видите, че има няколко фирми регистрирани на същия адрес.
Преди години работих за фирмата, която официално се казва ОПТИЦЕНТЪР и мога да споделя, че това е една много некоректна фирма. Има двойно счетоводство и се укриват осигуровки от работодателя. На пръв поглед не е проблем, както всеки би си помислил, но когато излезете в болничен или си пуснете отпуск, ще разберете за какво говоря.
Най-общо казано – работи се много, плаща се малко, а на празници не се почива. Офисът е тесен и миризлив, мениджърите нямат менаджерски умения. Работата е вторачване в два идентични файла и откриване на 10те разлики или пък копипейст по цял ден.
Фирмата пуска обяви от различно име, понеже беше разобличена в двойно счетоводство и некорeктни практики. Така че като видите ЕКСЕКЮЗ ЕООД, знайте че това е ОПТИЦЕНТЪР ООД.