Елкабел АД /img/frontend/nomap.png"

Елкабел АД

Настоящ служител съм, изключително коректен работодател.

бреее фирмата много сее променила преди години беше по добре като виждам мненията фирмата е на зле еми то кат навсякаде в балгария кви са тия заплати купони турска работа 2008 напуснах не се е променило маи ни6то кам по добро

Елкабел ... голяма фирма но все още ръководството смята, че е 1981. Заплата 450 бруто + 100 за храна = 460 чисти пари на месец. За изненада... не сме 1981 а 2014 и ако има нормално мислещи хора  ще бягат от там. Много от служителите активно си търсят друга работа и при първото добро предложение ще се простят с тази "просперираща" фирма.

Това е идеалната фирма за работа ако търсите работа без пари. Работа на смени лоша и отровна среда, а шума надвишава нормите. Най- голямо удоволствие е когато свърши смяната и видиш слънцето, разбираш че живота има и добра страна. Винаги ще чувате думата ДМС ама едва ли ще ви е ясно какво е защото няма да присъства в заплатата би. Иначе работа има колкото искате, въпреки че се говори на ушенце че работата намаля завода ще фалира...... Това са пълни глупости и комунистически похвати да те карат да не се оплакваш и да се радваш че има работа макар и за 460лв. Ако се чувствате работохолици или искате безплатен фитнес започнете работа в ЕЛКАБЕЛ Бургас. Там ще намерите тежка и слабо механизирана работа която ще ви докара до болка в кръста, отпадналост, недоспиване а понякога и липса на обоняние. Моят съвет е БЯГАЙ, БЯГАЙ далече, всяка друга работа е по довра от тази