Атлантик кепитъл /img/frontend/nomap.png"

Атлантик кепитъл

Искам да попитам някои , който е работил в тази фирма има ли в този форум и да ми каже да ли има определено възнаграждени и дали този административен акт е наложен на тази фирма , понеже съм поканен на интервю  и дали си заслужава да хабя средства и нерви.
Благодаря предварително.

Ами ако ги питаш тях, заплатата ще ти е над 1000 лв. , но реално аз не познавам някой, който е работил там и да е взел и 100 лв. дори.

И все пак някой може ли да  сподели каква е заплатата? След като сте толкова запознати кажете? за да знам дали да ходя

Оци виж съвсем човешки ти казвам. Не отивай!! Не си губи нмто времето, нито парите. Ще съжеляваш уверявам те. Просто не си заслужава да отидеш и после да си кажеш "Ей защо не послушах коментара". Работил съм във Варненския офис и съм сигурен, че и в Софийския ще е същото положение. Най - малкото можеш да гледаш клипчета със тях в интернет от Господари на ефира. Само че тогава са се казвали Глобал Маркетс. Всичко хубаво ти пожелавам и дано не направиш грешката която много като мен направиха. Разбирам ,че може би си на зор и аз бях така, спешно ми трябваше работа. но вместо да изкарам някой лев, само се охарчих за нищо. Дано ме послушаш.

токущо дипломиран студент съм и не съм от град София нито съм учил там, обадиха ми се за интервю за работа за позицията Офис консултант - Мениджър. Някой по-добре запознат ИСКАМ ОБЕКТИВНО МНЕНИЕ НЕ ХЕИТЪРСКО НИТО ТАКОВА ПО КОЕТО СИ ЛИЧИ, ЧЕ ПОСТАВЕНО ЛИЦЕ САМО ХВАЛИ ФИРМАТА. Мисълта ми е заслужава ли си дахода до София и да губя време , средства, нерви и тн най-малкото само до като намеря офисът. Интервюто ми е утре на 15.11. надали някой ще успее да види коментарът ми до тогава, но все пак ако някой отговори ще съм му благодарен :)
Поздрави

След като описвате, че е толкова хубаво г-н НИКОЙ, както сте се записали, защо не си напишете името? Срамувате ли се или какво? Всички са убедени, че сте Бербенлиев, който е тих, като мишка, а във форумите е много отворен! Хората знаят истината, тя не може да се скрие, а и не са малко тези дето са се опарили от вас!

Еххх, еххх ако наистина беше толкова хубаво нямаше постоянно да ви висят обявите в джобса. Този под мен имам чувството, че е Бербенлиев, ако е така дано не ги мисли наистина тия неща щото е тъжно да си толкова наивен, че чак да искаш да го втълпиш на хората. По - добре да сервират и да получават жълти стотинки за бакшиш и твърда заплата, но да имат с какво да си купят закуска от колкото да получат заплата която е стотинки или дори никаква и да няма какво да ядат. Мн. здраве на всички всеки си решава. Аз се опарих и мн други ще го направят, тъжно но е така.

Хубаво бе хора, мненията са си ваши, драскайте каквото желаете, никой не го интересува. Ще ви кажа само едно - щом искате нещо твърдо бъдете сервитьори и чистачи, ваша си работа. Като сервитьорка или сервитьор получавате бакшиши + твърдото, но по този начин се продавате като бели роби (казвам го в мек вариант, защото ми се иска да обидя, но няма да го направя). Сервирайте на мутрите и престъпниците в дискотеките, баровете и кафенетата и да ви мятат в лицето някакви кирливи пари, които са жълти стотинки за тях. Не мислите за бъдещето си въобще, това му е проблема на българина, само мисли как да оцелява. Щом като искате да бъдете оцеляващи бъдете бе, никой не ви пречи. Аз обаче мисля зя бъдещето си, а за себе си постигам резултати, другите не ме интересуват.Хора, препоръчвам ви, ако желаете да израствате и да правите кариера в, това е единственото място.Чао и мислете преди да пишете каквото и да било тук, имайте си собствено мнение и не се водете от написаното тук. Аз като служител никога не съм се влиял от написаното, няма и да ми повлияе и за в бъдеще. Успех!!!

Здравейте, работих един месец във фирмата Ломбарди Инвест. Тя е под-изпълнителна фирма на Атлантик Кепитъл или Глобъл Маркет. Искам да ви кажа, че там работата е свързана с това да говориш с хора по телефона, като трябва да си доста нагъл, дори вулгарен с тях.... Според мен това не е правилно, да насилваш хората да инвестират в нещо, което не желаят... Първо ще ви обясня, че има три разговор - CANVAS - това е когато му взимаш emaila. След това ANTISALE - втори разговор, с който му обясняваш за работата и SALE - когато го караш да инвестира. След като не успееш, тези контакти не се изхвърлят, а други служители им звънят, което се превръща в телефонен тормоз, докато не се стигне до вулгарни изказвания. Каниш ги на среща, като им изпращаш договори и карти на офисите в София и Варна. Обаче хората проверяват и виждат, че дори фирмата Глобъл Маркет е заснета от екипа на господари на ефира, с това, че не плаща на работниците си. Е разбира се и на нас ни казаха, че ще има 400 лв. заплата за първите два месеца, но ако имаш 20 Canvas и 20 Antisale, което е абсолютно невъзможно! Така са направени нещата, че да не взимаш никакви пари! Дори нямаш трудов договор, а някакъв измислен без печат и входящ номер! На моя специално, името Атлантик Кепитъл е изтрито с коректор и отгоре е написано с химикал - Ломбарди Инвест. По цял ден ти се натяква, как можеш да имаш големи комисионни, но как ще ги вземеш, гаранция няма! Тя е само на думи, без документи! Което означава, че нищо не ви дължат , защото вие дори не се водите на работа там! Сами си направете сметка за какво става на въпрос. Аз ходих 1 месец и не съм видяла 1 лев от там, но всеки ден ми се говореше за милиони.... Като нямаш дори 2лв. в джоба за самочувствие, за каквито и милиони да ти говорят, не си растение и не живееш на фотосинтеза! Ако имате желание, мога да ви покажа и самите разговори с хората, защото това е сценарий, който се чете от служителите, които дори не знаят какво обясняват.... Аз се чувствах, като човек, който лъже хората, защото не съм наясно с това, което говоря, а на въпросните обучения се записва само този сценарии и веднага те карат да набираш разни номера! Аз когато си тръгнах, взех всички мои контакти, защото не желая мениджърите или другите служители да ги тормозят по телефона. Моят съвет към вас, бъдещи служители е, ако имате излишни пари - това е мястото за вас, но ако сте човек, който наистина си тъси сигурна работа с твърда заплата, не ходете там! Мога да ви споделя даже, че въпросните мениджър и директор на фирмата, цяла седмица ходеха с едни и същи костюми, а уж имали пари и взимали 4000 лв. заплата... да да и ако вземаш такава заплата, няма да просиш цигари от колегите си или да ядеш сандвичи или солети... но това все пак са подробности! Единствиното хубаво нещо, това бяха колегите ми, с които се запознах там! Пожелавам ви успех, на всички тъсещи работа и се пазете от подобни фирми!

В началото на всеки му изглежда, че си заслужава да кандидатства в Атлантик кепитъл, но не е така - Хора не се залъгвайте. Всичко свързано с тази фирма е лъжа-говорят за пари, успех и престиж, няма такива неща. Да възможно е да се случи по някаква огромна случайност някои друг месец някои друг добър лев, но с него не можете да карате цяла година. Тези 400лв за които твърдът, че са 100% сигурни не е вярно. Има определен таргет които трябва да се изпълни, а това няма как да се случи тъй като е прекалено висок. Таргета е 20 20 20 успешни разговора ( няма да влизам в подробности), хора на колко от вас ви се е случвало да ви се обади някакъв непознат да ви говори неща които ама изобщо не ви интересуват, а и си представете и пари да искат - няма ли да им теглите една... Всеки ден някои си ".. мениджър" от фирмата по два пъти ще ви изпитва пред всички и ако нещо на момента забравите ще бъдете нахокани пред всички.  Всъщност най-хубавото в тази фирма е, че лъжата я нямат за нищо:
-договорът ви е за обучение работа с финансови инстументи ..бля, бля.... за два месеца. ( Думите им в началото на подписването: "..Този договор ще ви е за пробния период, които е два месеца, след това ще минете на трудов...") -пълни глупости.
Тази фирма не е само Atlantic Capital то е и Lombardi Invest Holding, както и Global Markets- сами се сетете защо.
Да не забравя "Ако този месец нямате резултати в + за фирмата ще има глоба" - най-сладкото тук е, че вие не сте изкарали нищо всъщност. И като за накрая не плащат в повечето случай и това което сте си изкарали. И последно нещо, ако сте изкарали нещо (,а то ще бъде с много труд и най-вече с късмет) на дали ще ви го заплатят.

Все пак, ако сте   решили да кандидатствате  там  ви         пожелавам да имате повече късмет от мен,                             нищо че и той няма ви е достатъчен!