Атлантик кепитъл /img/frontend/nomap.png"

Атлантик кепитъл

Преди време и аз ходих на интервю във въпросната фирма Атлантик Кепитъл в град Варна намираща се на ул. Александър Дякович 45, ет.2, офис 17 в 10:00ч.и мога да заявя, че си беше пълна загуба на време.Ако мога да бъда точен то въобще не си беше интервю, а някакъв рецитал, т.н. офис мениджър през цялото време изнасяше презентация на фирмата като на няколко пъти опомена, че не искал да звучи така все едно прави рекламна кампания (А какъв беше целия този фарс ?).До сега не бях ходил на интервю, на което да не се обсъжда предишния ми опит и да не се обсъжда РЗ, но за всяко нещо си има първи път са казали хората.По ирония на съдбата или нещо друго не след дълго време ми се обадиха от така наречената Ломбарди Инвест ЕООД и ме поканиха за интервю за офис сътрудник, интервю което щеше да се проведе на ул. Александър Дякович 45, ет.2, офис 17 в 10:00ч., след това обаждане си казах ЛЕЛЕЕЕЕ в този Бизнес Център всички фирми или може би само една (Глобал Маркетс ООД=Атлантик Кепитъл ЕООД =Ломбарди Инвест ЕООД ????????????) имат ОГРОМЕН дефицит на офис сътрудници ще взема да се обадя на някои мои приятели да им кажа да кандидатстват по свободните позиции та белким си намерят СТАБИЛНА, ДОХОДОНОСНА работа.

Да разбирам ли, че съветът на тези, които са ходили на интервю е поканените на интервю да не ходят, тъй като ме поканиха и мен на интервю.

Току що се връщам от т.нар "Интервю" във въпросната фирма в град Варна, намираща се на ул. Ал. Дякович 45-, ет.2, офис 17. Това е пълна измама. Губят времето на хората. Поканиха ме на интервю днес в 12.30ч. Аз се ангажирах и бях в уречения час на уреченото място. Посрещна ме н.нар мениджър на офиса. Зададе ми направо въпросът без представяне от моя или от негова страна за фирмата " Работя ли?"
Аз съм изпратила св , в което пише, че работя от 2009 г. в една и съща фирма до момента. Веднага заподозрях нещо необичайно. Следващият въпрос беше Кога мога да започна работа?
Още по-странно, без да ми обясни въобще каква работа ще трябва да започна. Отговорих му, че имам едномесечно предизвестие и той ми каза, че няма смисъл въобще да ми обяснява за какво става въпрос, защото обучението започвало в петък. Какво обучение?- Аз кандидатствам за позиция "офис сътрудник", по която имам стаж. Това обучение на него щяло да му струва 3700долара?!?!! От тук вече разбрах на къде бие и му казах, че фирмата им е крайно некоректна да ангажира времето на хората с подобни глупости.
Измамници. Не се лъжете. Ще пусна съобщение във всички форуми за тази фирма, Глобъл Маркет , която се е преименувала на Атлантик Кепитъл ЕООД.

Имам да ви задам няколко:
- Колко забога сте ВИЕ, които под измислени псевдоними защитавате така или иначе очернената фирма ( И С ПРАВО )?
- Да не би да имате и длъжност в тази смешна фирмичка като "ЗАЩИТНИК НА ФИРМАТА ОТ ПОПАРЕНИТЕ ОТ НЕЯ";
- Дръзка, Манев и незнам си къв.. вие за толкова ли глупави ли смятате хората, че на всеки отрицателен коментар - БАМ - веднага положителен от някаква си фамилийка? Що за смешни хора стоите зад фирма с 20лв. капитал и нито един финансов отчет?
- Хората ви научиха че "Глобал Маркетс" сте купчина измислени смеховати лапардаци - вещи ЕДИНСТВЕНО по обещанията и затова ли сформирахте 20 левово-капиталовата АТЛАНТИК КЕПИТОЛ?
И в заключение:
- Направете добро за търсещите работа - ИЗЧЕЗНЕТЕ!!! (Докато не е дошъл някой да ви изпотроши офиса заедно с вас - това може да приемете и лично!)

Ако бях се доверил и аз на това мнение, щях сигурно да работя в магазин и да изкарвам 400лв. без никаква перспектива за развитие. Добре че отидох да работя там преди да бях прочел това мнение, защото като гледам как е написано и човек ще си помисли че го е писал човек който "знае нещо повече"... Четох отзивите и за Глобал Маркетс и това което установих е че хората които пишат срещу тези компании са повече от тези които ги защитават. След като започнах работа там, разбрах че причината за това е, че хората които са доволни от тази работа нямат време да седнат пред компютъра и да пишат мнения, защото са заети с това да се радват на семействата си и да си харчат парите.
Мога да кажа на кандидатите за работа, че това не е работа за всеки. Както не всеки може да е готвач, не всеки може да е фризьор и не всеки може да е търговец. Въпросният Митьо Димитров явно не става за тази работа и не мога да го разбера защо разправя че работата е шит... Работиш в бизнес център, общуваш с възпитани хора, нямаш ограничение на заплатата, имаш шанс за реализация. Въпросът е дали тази работа е за теб или не е. Явно Митьо не бил за тази работа и реагира като в приказката за лисицата и гроздето...
Успех на кандидатите! Ако имате качествата които се изискват за тази работа, ще ви кажа: НЯМА НЕВЪЗНАГРАДЕН ТРУД! А там възнагражденията нямат лимит

Атлантик кепитъл = Глобал Маркетс!
Води се уж под изпълнителна фирма на Глобал Маркетс.
Сравнява се с Уолстрийт, а човека водещ интервюто изтъква, че не иска да е ПР на фирмата, но под 1500-2000лв/месец няма да падне заплатата.
Както и бързото развитие, което ни очаква, бързото отваряне на офиси и така нататък.
Когато казах, че ако знаех, че всъщност става въпрос за Глобал маркетс щях да откажа интервюто, мениджъра на компанията ми каза, че фактите говорят и офиси се отварят постоянно.
Но като фактите говорят и е престижна и страхотна компания, защо не е опоменато в обявата, че "Атлантик Кепитъл" е под изпълнителна фирма на Глобал маркетс, а всеки посетил компанията остава с негативно мнение?! Прав беше "мениджъра" - фактите говорят!:)
Успех на желаещите телефонисти и мечтатели.