Ю Ел България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Красна поляна, Квартал РАЗСАДНИКА, бл. 26А, вх. А, ет. 1, ап. 1&markers=София, Красна поляна, Квартал РАЗСАДНИКА, бл. 26А, вх. А, ет. 1, ап. 1

Ю Ел България ЕООД

3 точки от 1 мнение

1 точка

Няма никаква сигурност за работното място. Ежедневно изневиделица се освобождават хора или напускат по собствено желание. Малко са тези, които работят повече от две години.
Непрекъснато се търсят специалисти във всички професии. Предложението, което всеки получава при постъпване на работа не е реално и не отговаря на действителността. Обикновено пише, че след 6 месец, а после след година, получаваш някакво увеличение на заплатата. Цифрите са съблазнителни. Но точно на 6 месец, а може и по-рано вече си освободен, като преди това се разиграват театри на скандали, обиди и обвинения.
Единствения начин да оцелееш, е да докладваш негативно срещу колегите и да използваш езика на гореспоменатите лица.