Римпекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Явор 2&markers=София,ул. Явор 2

докато си ровех в ивнтернет прочетох тези лъжливи коментари и рехиш да напиша моето мнение!
Много съм доволна от отношението на работодателите към мен освен точност и коректност имат и човешко отношение и разбиране при нужда!
Има служебни коли и всички хора се извозваме безплатно!
Там където се преобличаме и ядем са две отделни помещения и когато е било непочистоно се дължи на това че никои  не си почиства след себе си и самите хора са си мърливи не може постояно някои да върви и да чисти на хора които не държът самите те на чистотата си!
Не мога да разбера защо всички в тази държава гледат в канчето на другия!Синът на шефа кара лизингова кола и си е негова работа това той не държи сметка какви коли караме ния! Работи със всички останали заедно и е супер точен човек!

Тя фирмата МАЙ вече не се намира на посоченият адрес:"Любляна" 23А!До колкото разбрах благодарение на усилията на г-н Маринов се е наложило да да търсят наемател на офиса им!!И така всички в Божурище.По въпроса с уважението:Къде е един от най-верните и послушни хора-бояджията и момче за всичко?Напусна!!!Къде са 5 човека железари,краниста ,сервизаджии-НАПУСНАХА!!!!! Вече е време Марто да слезе от лизинговия джип и да се хване да работи ,да изкарва пари за да помогне на фирмата.А не да се чуди кой български или чужд университет да започне да"учи"!?! Хората ще дойдат да работят когато има условия,отношение и нормална заплата .А не когато има пари да се купуват 3 лични лизингови коли,компютри,фотоапарати,IPADи и всякъкви други глазотии.

По-големи простотии,които са написани по този неграмотен начин не сам чел никъде досега.
Мненията са напълно неверни и неблагодарни от страна на написалите ги!
Хората масово трябва да се научат,че когато си терикат и мързелив не можеш да очакваш нищо от никой!!!
Уважавайте другите за да бадете уважавани!

какво да разказвам за тази фирма общо зето е отвратително лажат и мамят сас заплащането за работа 1м заплата ти е 200 лв работните условия е пална мрасотия,безопасните условия на труд под сяква критика маски за заваряне вазможно наи обикновенни ракавитси гумени, полагати се 1 кафе на ден от фирмата.А спрямо шефовете само шефа командва тсялата шаика от тапанари а шефката изоб6то не контактува с работниците.Самата саблеканя и мястото за хранене е отвратителна мрасотия да те е гнус да седниш.А като се иди на монтаж се правят вазможно сякакви тсигании и клиентите се оплакват постоянно.А една изработка се преправя постоянно общо зето и те незнаят какво искат и се вика постоянно на работниците.Тсялата фирма е от 5 4овека.Е това е на кратко казано на никои не препора4вам да запо4ни работа там ,помислете си мно добре преди за запо4ните работа.Не си струва да се работи там от сякви гледи то4ки за работа там не, самата фирма е на 2 кл път от божурище и няма никакъв транспорт до там и се вари пеша.Преди и аз да бъда 4естен не вярвах на написаното и на тожа коет казват колегите и се убедих сам в думите им.

С удивление гледам че тази тъй-наречена фирма си търси работници!!!!Прочетете и помислете!За последната година от там са напуснали 10-11 човека все знаещи и можещи хора.И то заради хаус и безпаричие! "Заплатата" е 300-320лв. по карта за пред хазната и по 50-100 лева през седмица. Хора имат да вземат кинти още за май!!!!! Иначе шефката не комуникира с работниците тя си стои в офиса на хлад.Мъжа и командва в "цеха"заедно със сина си едно много "талантливо момче"и бащата на шефката . Абе има 5 работници и толкова началници!Всеки е всичко-много мрънкане,сумтене и сръдни от страна на шефовете че не се работи ДОСТАТЪЧНО! Всяко нещо от размера до боядисването се прави поне по три пъти.Материал се хвърля на поразия,за сметка на балъците разбира се.Мръсотия,жепейски кенеф и по кафе на ден(от фирмата).Най-близкият транспорт(рейса) май е на 2 километра.Отпуска най-много 5 дни наведнъж.....!Клиентите бягат ,сърдят се -получават не точно това за което са платили диви кинти...и съотвено работниците по спешност преправят,пребоядисват и получават упреци от "шефа".Служебните коли са в период на спиране от движение пари се отпускат само когато се счупи окончателно.Е....ПОМИСЛЕТЕ СИ !!!!!