Алфа Логистик Груп /img/frontend/nomap.png"

Алфа Логистик Груп

Много хора сме излъгани ,а тази смешна фирма продължава да съществува и да лъжи клиенти и работници? В тази държава институции няма ли ??
Пазете се от тях .

Продават развалена стока, издават кухи фактури лъжат работници и клиенти .Двамата шефове се крадат един друг и грам познания в търговията и управлението нямат.И да никога неработете за тях !! Никога !

Положението е много,много зле незапочвайте там работа!! Има хора завлечени с хиляди левове и много големи задължения към доставчици.фирмата е пред фалит !

Най-ужасната фирма !!!! Никога,никога незапочвайте там работа !

Как е възможно да има такава фирма която продава развалена стока и незаплаща труда на работниците си.Пазете се цялата фирма е лъжа и е пред фалит !!!

Здравейте! Хора , стойте на далеч от тази фирма! Условията са много лоши ! Трудов договор и усигуровки - НЯМА!!! РАБОТИ СЕ БЕЗ ПОЧИВКА ПО 7, 8 дни !!! Отношението на управителя е ужасно ! Държи се с вас като с роби! Непрекъснато ВИКА и КРЕЩИ !!!  Вие сте виновни за всичко !!!   Колкото да работите и да се стараете, повече от тези 500 лв. няма да вземете, даже първия месец, ще ви плати по- малко! Текучеството е ОГРОМНО !!! Идват хората, работят ден, два и си тръгват втрещени! Трябва да сте мнооооооого ДЕБИЛЕН и пълен НЕПУКИСТ , за да му издържите на крясъците !!! Ако не вярвате- опитайте!!! Сами ще се убедите !!! Да не кажете после, че не сте били предупредени !!!

Фирмата е пред фалит пари няма стока също !

Много работници и клиенти са излъгани от тях нека всеки да е придупреден и да внимава с тях !!!

Съгласна съм с мненията преди мен само ще добавя ,че те наистина са измамници и трябва да внимавате много с такива фирми !! Никога незапочвайте там работа или в другата им фирма транстехно !!!

С една дума мизерия.Работа там не !