Амфион ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Южен парк, ул.Славище, бл. 1, партер&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Южен парк, ул.Славище, бл. 1, партер

Амфион ЕООД

Страхотен екип, удобна локация на офиса, заплащането е редовно и навреме.

Не мога да коментирам как е било преди, а и не ме интересува. Мога да кажа, като настоящ служител каква е атмосферата в офиса към днешна дата. Работя от една година като архитект в АМФИОН.
Колектива и работната среда в офиса са 5*. Местоположението на офиса също. Да натоварване има, както във всяка друга фирма занимаваща се с проектиране.
Още на първия ми работен ден подписах договор. Работи се по много различни проекти - жилищни и обществени сгради, интериори и реставрации. Лично аз научавам по нещо ново всеки ден, на този етап това е достатъчно.
п.п. Смешно звучи хора които са виждали арх. Богданов само веднъж на интервю да го категоризират с подобни понятия.

Не препоръчвам да имате каквито и да е взаимоотношения с фирмата.Натоварването за заплатата,която получавате/ако въобще ви я дадат/ е огромно.Всичко се прави в последния момент и винаги се бърза,което води до некачествена работа.Не случайно се назначават стажанти за да работят без заплащане и след определен период сами го осъзнават и си тръгват.А отношението към служителите и клиентите е меко казано лицемерно и надменно.

Мнението ми за фирмата и за мениджмънта е изцяло отрицателно.
В началото наемат без договор, който трябва да изискаш да бъде изготвен в бъдеще.
После натоварват с много работа и кратки срокове и накрая се разделяте по неприятен начин. На мен не ми изплатиха изцяло сумата, за която се бяхме договорили в началото.
Като цяло бих препоръчал на всеки, който може да си го позволи да няма нищо общо с фирмата.

Мнението ми за архитект Богданов е крайно негативно. Няма да коментирам архитектурния стил на архитекта, но отношението му към хората, според мене, е жалко и долнопробно. Докато чаках за срещата, архитектът се обади на секретарката си, за да ми отвори вратата, явно да си стане от въртящия стол е било сложно, или някакси - унизително. После въртя една химикалка в ръцете си, докато ме питаше тривиални въпроси като къде живея, които са написани в автобиографията ми, която пък стоеше и то без да шава пред него, някакви долни милиционерски трикове. Бил видял хиляди, стотици хиляди портфолиа, така че не се сещал за мен. Но пък пита колко време би ми отнело да му направя някава шибания, която трябва да е черупка на фасада?.. ... ... Та тази фасада колко време ще се мъти, че да се измъти, тавтологията не е случайна.
Иначе офисът беше сносен, даже хубав, хората изглеждаха нещастни, но млади, иска ми се да напиша, че ми изглеждаха като млади съсипани хора, но на един млад човек му е рано да е съсипан. Човекът със сините очи, който явно е и постигнал, но явно се е и възгордял, и явно е преминал и границите на човещината, аз не препоръчвам за контакт. Надявам се хората да започнат да работят с някого, не за някого и най-вече не с който и за който и да е било. Много тъжно и забавно ми беше да го гледам на леееко по-висок стол от мен :D

Архитект Богданов е най - некоректния и лъжлив работодател в сферата на проектирането. Извънредно негативно място за работа. Съветвам най - искрено да бягате по - далеч от работа или други отношения с фирмата.