ВИП Пропъртис /img/frontend/nomap.png"

ВИП Пропъртис

Сега гледам, че КЛЕВЪР ЕСТЕЙТ са напускали обяви за брокери и администратори! Не се подлъгвайте - това са ВИП ПРОПЪРТИС или АДМИРАЛ ПРОПЪРТИС  или ДЕЛАЙТ ХОУМС и т.н.!!!

Работих там достатъчно дълго и се нагледах на всякакви просотии.Шефа ти е разгневено джужде,сигурно само там е такъв,щото ще яде много шамари и неговите домашни любимци колеги.Ако сте достатъчно разумни,ще намерите доста сходства от написаното от мен с написаното от останалите и няма да допускате грешка.И така СХЕМАТА :Идвате на интервю,правят всичко възможно да ви убедят,че да работите на процент,а не на твърдо е правилно.От тук два изхода - първия,проявявате разум,казвате твърда заплата и повече никога не ви се обаждат.Обаче ако се подлъжете да кажете на процент - вече официално сте прецакани.Връчват ви един телефон и един комп в зала наподобявяща на компютърна зала от миналото десетилетие.Системата е доста проста,съдържа телефоните на наематели и наемотодатели и вашата работа е да звъните на всеки един номер и да досаждате.Заучават ви да лъжете,че уж имате наематели от чужбина,клиенти и т,н всичко възможно,та човека да каже,да ходите да снимате жилището,та вече фирмата като се сдобие със снимки,да добавя по сайтове и да предлага налево надесно както си иска.И тъй,вече сте склонни да работите на процент,да лъжете директно хората по телефона и в очите,и позволяте на някакъв келеш да ви мачка,но все още не сте се отказали....продължавам :)Защо фирмата има двеста имена ---защото,работата на тези хора 10-20 е по всеки един ден да звънят на едни и същи телефони в системата (телефонен тормоз)даже във въпросната система след като се обадите пишете коментар(доста често бяха забавни от рода на: като чуха кой се обажда ми затвориха,напсуваха,заплашиха с бой и т.н)Дори баш шефа ви казва,че може да използвате един куп имена,щото като вече всички знаят за едното дай да видим с другото..И тъй две седмици обикаляш и правиш снимки на адреси,връщаш се във фирмата и обогатяваш данните им и си казваш ше изкарам някой лев...да ама не.СДЕЛКИТЕ НЕ СЕ ПРАВЯТ ОТ ТАКИВА КАТО ВАС ЗАПОМНЕТЕ ГО!!! СДЕЛКИТЕ СЕ ПРАВЯТ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТАКИВА КАТО ВАС,НО НЕ И ОТ ВАС САМИТЕ.Цялата идея е да има няколко брокера и рибки като вас,които се занимават с бездетното обикаляне и снимане на апартаменти.След две седмици служба ви бият шута,евентулано ако видят потенциал,че им донасяте много материал ви хвърлят някви смешни пари,говорят ви глупости само и само да не се махнете,защото аджеба,кой ша са занимава с глупости.Аз съм горд,че като не малко хора имах достатъчно акъл да ги завлека и аз.Тъй че,имате ли възможност взимайте там телефон,компютър,мишка,маса,стол каквото е поне да не сте капо,че пари няма да видите,а и да видите няма си покриете разходите път/храна.Смешно е,че подстрекавам хората към подобно нещо,но тук се иска лично мнение.Щом мошенниците могат да работят законно толкова време и аз мога да кажа истината за тях.За такива хора нямам думи просто ще кажа че,всичко в този живот се връща и  на фона на стотиците или хиляди измамени просто някой ден ще си платят.А за хората четящи - парите се правят от гърба на идиотите,не бъдете такива,самоуважавайте се и си намерете нормална работа

Здравейте, искам да попитам дали някой е чувал за фирма Фактор пропърти? Дали тази брокерска къща е част от коментираните от вас? Утре съм на интервю там и ми се искаше да знам малко повече за нея , но не открих никаква информация в интернет пространството. Искаше ми се да разбера дали си заслужава да се пробвам изобщо или отново е някаква схема всичко. Благодаря ви предварително!

Няма да коментирам много, тъй като предните два поста, добре описват ситуацията във фирмата. Само ще добавя, че постовете не въжат само за Вип пропъртис , а и за - Инфинити, Адмирал, Клеар, Делайт, Атлантик имоти,  Магнум Голд Пропъртис, Магестик пропъртис, Персол, Грийн рийл естейт, Марти пропъртис, Визит дизайн и т.н., тъй като въпросната фирма, ползва всички по-горе описани плюс още много, който не си направих труда да намеря.
Отделно всеки брокер си има фалшива агенция, чрез ,която качва измислени обяви за апартаменти, реално несъществуващи, с цел намиране на клиенти.
Като цяло персонала е готин,но политиката на фирмата е изградена от лъжи и измами. Сами си направете сметка, защо е било необходимо измислянето на толкова много фалшиви фирми.

Това е нещастна агенцийка, където работят само измамници, лъжци и досадници, които се опитват да убедят околния свят, че не са такива, а са честни и почтени.
Целта на работата на всички като цяло е да досаждат до смърт на наемодатели и наематели с цел да им вземат парите. Всичките им обяви са фалшиви, ако снимките не са, цената ще е ... и обратното. Зарибяват хората да се обаждат, а после ги лъжат, че апартамента вече е отдаден под наем или собственика иска депозит за половин година напред или че го дава временно и ей такива шитни .... след като направиш грешката веднъж да им се обадиш не спират да ти звънят... да не говорим ако си наемодател, тогава телефона ти си стои вечно в базата им данни и то досаждат по всяко време с малоумни въпроси...

Въпросният шеф, за когото много добре се е изказала една девойка е тотално ЛУД, КОМПЛЕКСИРАН И ВИДИОТЕН индивид, който е способен да крещи часове без прекъсване и без никакво смущение грозно да мачка самочувствието на хората... въпреки че самият той не става за нищо друго освен да се прави на важен и да досажда, АМА САМО ПО ТЕЛЕФОНА! Там никога не си направил нищо както трябва. Постоянно някой е недоволен, постоянно се крещи... Има 2ма богоизбрани т. нар. мениджъри, от които едната вкиселена и видимо недоволна от живота скочубра, която по цял ден прави планове как да ти вгорчи живота...

Иначе парите ги дават редовно да.. но не препоръчвам на никого да си съсипва нервите и да си губи времето на подобно място!
Не все едно си попаднал във филм, по-зле е от филм!!!
Дори във филмите не се случват такива неща!

Мястото е безумно.
Все едно си попаднал във филм на Дейвид Линч (Туин Пийкс).
Някакво джудже-шеф се появява отнякъде и започва да крещи несвързано по всички на общо основание.
Плющи с някакви пръчки по столовете, вероятно фантазирайки в болния си ум, че нарежда роби.
Притеснителното е, че работещите там приемат това за нормално и се свиват сякаш те са лудите.
Иначе за фирмата - има хиляди клонинги и извършва мошеническа дейност. Никога не вярвайте на снимки и обяви, от която и да е фирма за недвижими имоти, докато не видите с очите си.
Не се съгласявайте и не приемайте нищо по телефона, не издавайте личните си данни. Вероятността да злоупотребят с тях е много голяма.
Мястото плаче за проверки от Инспекция по труда, НОИ, Агенция по приходите и т.н.

Странна фирма!
Не вдъхва доверие!

Само искам да ви споделя, че стоически издържах 5 месеца там и единственото, което беше ок е заплатата, която наистина получаваш редовно, иначе се държат с тебе все едно си дебил...после се чудят защо не могат да си намерят стабилни хора. Който мисли, че може да издържи на постоянно крещене и психологически тормоз нека се пробва, но моят съвет е да не се занимавате. Единствената цел на всички в тази агенция е да излъжат някого за нещо...и колкото по-добре лъжеш, толкова по-добър си в работата си.

Здравейте.Исках да споделя,че съм поканена на интервю,но се колебая дали да отида изобщо след като прочетох вашите мнения.Каде беше проведено интервюто предполагам в Младост 1 бл.38Б

Аз съм едната бивша администраторка,която напусна. Колежката също след мен си тръгна. 2 седмици ще е обучението,което не се заплаща...то даже няма обучение. Дават ти един скрипт ,който да четеш и по него сама си се учиш как се работи по програмата. Работно време от 9-19ч, заплата 700лв, плащат я иначе редовно. Отношението на Ивайло Иванов е потресаващо ужасно към персонала. Крещи,обижда и те кара да се чувстваш като последният смотаняк на земята и постоянно повтаря колко време е минало и как неможеш да се научиш да работиш с програмата, а тя толкова елементарно е написана и обяснена в скрипта- е как да се научиш като никой не ти я е разяснил как точно работи.Даже и той незнае как да работи с нея. Трудов договор -НЯМА! Ако удържиш на напрежението, на селското му отношение и абсолютното му невежество как се менажира екип може да ти подпише договор след 3 месеца и ще те осигурява на минималната за длъжността заплата, т.е. 420лв ако не се лъжа. Работата на фирмата е полу-легална. Ако срещнете обяви за офис администратор на фирми- Адмирал пропъртис, Инфинити Пропъртис, Марти пропъртис, Адаптконсулт.... е, всички тези са същите като Вип пропъртис- става въпрос за едно и също място. Брокерите,които работят там са готини, но и те понапуснаха, незнам даже колко вече са останали. Задължения след работно време винаги ще имаш. Свободно време и личен живот- това не съществува.Трябва да си 24часово ангажиран с работата и фирмата. Нямаш право на глас- трябват им хора,които да работят , да не приказват и да не се обясняват. Право на глас нямаш, не на мнение. Всеки разговор извън работният процес е нежелателен, направо си е забранен! Хубава е работата,но отношението спрямо персонала е нечовешко. И вярвайте ми-не се издържа! Стисках зъби,но незнам какъв човек трябва да си да издържиш там. Доста е дълго работното време като се има в предвид,че обедната почивка е максимум 30мин! Абсолютно коректно съм описала обстановката там и не е с цел да злепоставям фирмата, а за да помогна на хората търсещи работа да не си го причиняват. Успех!