НИЛАНА ООД /img/frontend/nomap.png"

НИЛАНА ООД

abe nee tolkova loho kakto pihat ama se bazikat sas zaplatite i sas pocivkite koito vaobhte ne mogeh da polzvah a za otpuska da ne govorim sas dve dumi kofti rabota ne moga da poviarvam ce rabotia tam vece 6 godini

Аз работа там и сичко това което казвате е верно лъжата я немат за нищо работим по 30 часа с 1 ден почивка, ако се питате къв работа шофиор съм и нищо не става. Просто немам думи да ги опиша такива простаци които ги интересува само пари да прибират ако може заплати да не дават. Пожелавам им успех скоро ше свършат балаците които ше им работат дето сме от софия и тогава сичките ше са от перник дупница кщстендил сливница но не и от софия за 500 лева нема кой да им работи.

заплатите са му много ниски за днешните ценови атаки. Може да се погрижи по-добре за работниците си и да съкрати много от администрацията, която е само от нищо неразбиращи връзкари.

Крайно време е работодателят да осигурява работниците си поне на смешните 300 лв заплата която получават. Получават всички добри възнаграждения само роднините на ..... ,..... и сие и по изключение накой подмазвач. Срамота!!! Някой замислял ли се е от ръководството как се издържа семейство с 300 лв. заплата? Някой замислил ли се е от ръководството утре с какви пенсии ще живеят днешнште му работници? Социалната политика на фирмата се свежда до това, че ако някой работник остави сираци те поемат разноските за погребението.

Винаги лъжат предварително за заплащането ,експлоатират служителите си .Некадърно и послушно на собственика ръководство.Шуробаджанащина.

s niakolko dumi-ne se lyjete da postypvate tam.bezogledna eksploatacia,nespazvane na kodeksa na truda,nisko zaplashtane.

Не препоръчвам на никого да работи за тази фирма. Не мога да кажа абсолютно нищо в техен плюс. Излъгаха за заплащането, второ вместо да ти вдигнат заплатата ти я намалят, а отговорностите растът. каква ти сигурност всеки момент усещаш, че ще те изхвърлят като мръсно коте. работната среда ужасно мръсна. привилегии никакви, дори винаги намират да те одрежат от заплатата за нещичко. никакво свободно време работиш повече от 12 часа. експлоатират служителите си здраво.

нилана беше някога.сега лежи на стара славаивегетира.

Kakvo uvajenie,kakvi privilegii?Samo bezogledna eksploatacia,nespazvane na kodeks na truda, intrigi.