2be / Кимимпекс ТЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

2be / Кимимпекс ТЛ ООД

Не ние,а вие сте комплексирани на тази тема и се опитвате да ни доказвате неща,които нас въобще не ни интересуват.Като това колко добри търговци сте и как щели сте да ни "учите".Ако вие сте работили досега в някаква измислена фирма,от която клиентите пищят,ние сме били в Българския Телеком и сме далеч по-големи професионалисти.Просто не се въздържах да отразя някои моменти,които нямат нищо общо с действителността и грешната представа за нас,която сте си изградили.Отдавна ни е ясно,че продажбите са най-важните,но след подписа на клиента има и други подробности,които ти си длъжен да му предоставиш в срок и с необходимото качество.От това,което си ми писал за програмите,за това с какво и с кого работите,ми стана ясно,че ти въобще не знаеш при нас как е.
Ясно е,че няма да се разберем,а за да не се мерим в момента,ще си говорим пак след един-два месеца.Добре дошли!:):):)

Към служител на БТК:
Драги ми служителю, недей така лекомислено да говориш и да се изхвърляш, без да се замислиш и грам над това, което сме ние и какво можем. Докато ти с отговорната ти професия работеше с Титан и още две системи може би, ние се борехме не само с него, а и с Е-пос (за което ти нямаш и най малка представа), с документна с-ма, с изипей, с Булсатком, с TBI и още най различни услуги. Докато ти си гонела има няма 70-80 карти на месец, на нас това ни беше половината от единия оператор. Ако ти си седяла на столчетата и само си питал "За сметка ли сте", на нас устите ни се изприщваха да говорим с клиентите. Докато вие правехте по няколко АДСЛ на месец ние трябваше да правим освен тях и Макс Телеком. Имахме 6 каси и постоянно трябваше да бдим да не се обърка каквото и да било. Ти казваш че имаш най отговорната работа на света не бива фирмата да зависи само и единствено от теб. Не пресилвай толкова нещата :). Една допусната грешка в системите не излиза на първа страница на "24 часа". Медииите имат значително по важна работа от това да се занимават с такива като нас.
Като заключение искам да те попитам защо трябва да мериш сили с новите си колеги вместо да се радваш, че работата, която си вършела за "шестима", вече ще е поне на половината по малко. След всичко, което ти казах надявам се да се съгласиш поне малко с мен, защото на всеки работата не е лека, но е доста по трудно да работиш с няколко оператора!

Към ccc

Ами хайде ела да си сравним продажбите тогава,ама ще допиша и другите заявки,които съм свършила покрай тях и тогава ще разберем кой е по ефективен и кой какъв търговец е.То не е само да лъжете клиентите.Ако си мислите,че ние ще ви ставаме бек офис,ще ви оправяме бакиите,ще продаваме и ще ви учим вас и управителите ви и то за без пари-в голяма грешка сте.Спасявайте се както можете-ние сме лесни!Всяка една конкуретна фирма ще ни вземе,вече доста от нашите отидоха там.:)

А компанията нищо няма да спечели от това,тепърва ще разберат как това ще доведе до намаляне на продажбите с този немотивиран,некомпетентен и смазан персонал.

Какви продажби имате скъпа????? Та Вие не само не можете да продавате ами и не искате да се научите. Това, че работиш на системи, не означава, че си кадърна. За да има какво да правиш на тази система първо трябва да си убедила клиента. И стига с това оправдание много системи, много работа ние сме......

Скъпи ми,колеги от 2be!
Убедена съм,че има доста читави колеги и от вас,но подобни словоизлияния колко добри търговци сте и колко сте надъхани са абсолютно смешни и жалки.Когато дойдете и започнете да работите това,което ние работим,ще се уверите,колко сте зле и как няма да имате време за нищо,защото един подобен център не е само продажби.Доста преди вие да дойдете да ни "учите" хората бяха направили анализ,че един наш сътрудник върши работата за шест човека.Освен Вивател имаме и стационарна телефония и интернет.Всичко се прави в системите,а не на хвърчащи бележки и че от това как аз съм го въвела,зависи след мен работата на още няколко отдела.
Освен това,наясно ли сте,че когато откажете сертификата за port out,една друга институция,такъв акт може да ни напише,че всичките ни приходи от продажбите да отидат "на кино".И че всяка грешна дума на другия ден може да бъде отпечатана с огромни букви в някой ежедневник.
Ако ние,хората,които работим в БТК си тръгнем-вие сте умрели.Това е истината!И как няма да сме отчаяни като в пъти ни намалиха заплатите и вместо вие да заприличате на нас,се налага да приемаме методите на един от най-лошите работодатели в страната.Служителите на БТК-а са интелигентни,бяха добре заплатени,хора със самочувствие.Трагедията за нас в момента е пълна.Жалко за добрите професионалисти!Бъдете сигурни,че ние няма да го търпим това и да работим за жълти стотинки,както вие досега.Ние просто сме класа.

Жалко за верига магазини 2be и голям късмет за БТК.Определено БТК спечели огромен капацитет от доказани търговци идващи от 2be.Надявам се по-скоро да се сплутят персоналите на двете компании,защото ми лъха на адска злоба от публикуваните коментари.
Осъзнайте се хора,стига с тази ненавист към новодошлите.Разберете,че по нищо не ви отстъпват,даже може да ви прежъзхождат.Учете се взаимно,какви са тези кавги по сайтовете!Говорите за батаци...ами хванете се и взаимно ги оправете!Имате ли друг избор изобщо!?
Искам да кажа,че това което научих в 2be ще ми е ракета носител за напред!Благодаря Ви КИМИМПЕКС за това,че влагахте в нас и нашите успехи!Успех на всички настоящи,бивши и бъдещи служители на 2be!

До "ХИПИСКРИТ 2"
Ха-ха, колега, видяхте ли сега как се работи в БТК?Всеки може да плюе отдалеч, но едва какво влезе в системата вижда за какво иде реч.То иначе с активирането на картички и баба знае, въпроса е с програмите и процедурите. Пък после нека се бием в гърдите колко сме били добри в 2be, да ви видим сега в БТК каква ще я свършите.И споко, няма надежда нещата да се опростят, батака става все по-голям.

НЕКА СИ ГО КАЖЕМ И ПРЕДИ И СЕГА НАД НИВО МАГАЗИН Е ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ...
АКО БТК ИСКАТ ДА БЪДАТ РАЗВИВАЩА СЕ КОМПАНИЯ - НЕКА СИ ОПРАВЯТ ПРОЦЕДУРИТЕ - ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ Е ЗА 1 АДСЛ ДА ПОПЪЛВАМ 3 СТРАНИЦИ ЕКСЕЛ ФОРМАТ...
ТИТАН ДА МИ ДАВА ДА ПУСНА ОПТИМА С 1 ГОДИНА, А ДА НЕ МОГА, А ПРЕПОДПИСВАНЕ НА СИМПАТИЯ ДА СЕ ПРАВИ НА 1 КАРТА С РЪКОПИСЕН ТЕКСТ...
ХОРА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!!!
бАВНИ СТЕ, БЕЗХАБЕРНИ СТЕ, С КОФТИ ИМОДЖ СТЕ, И КОЛКООТ СЕ СТАРАЕМ ОТ 2E НЕ МОЖЕМ ДА ВИ ЗАБЪРШЕМ ЗАДНИКА...

В тази затормозена компания работят предимно пенсионери като обслужването е на "топ ниво". Браво на "Управлението" че изпусна супер кадърните хора от 2be и остави такива на средно ниво. С такова управление и служители каузата на БТК е загубена !

Цецо вече не е във фирмата. C`est la vie, my man, за теб не се притесняваме - ти си свестен тип и ще се оправиш и след 2бе - от Мегатроните в Управлението с тебе беше най-приятно да се работи. Благодаря ти и на теб за професионализма и ти желая всичко най-добро занапред в личен и професионален план.