Епарко Интертранс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Чернево, Райна Княгиня, 2&markers=Чернево, Райна Княгиня, 2

Епарко Интертранс ЕООД

Аз съм бивш служител във  ФИРМА ЕПАРКО И СЕ ОБРЪЩАМ НЕ САМО КЪМ ЖЕЛАЕЩИТЕ ДА ЗАПОЧНАТ РАБОТА ТАМ , НО И НАЙ - ВЕЧЕ КЪМ Т.НАР. ТОВАРОДАТЕЛ - "ГОЛЯМ".
УВАЖАЕМИ ..... ГОЛЯМ,
ЯВНО НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТ С КОДЕКСА НА ТРУДА И ВСИЧКИ НАРЕДБИ, КОИТО ГО СЪПЪТСТВАТ:
съгласно чл.193,ал.1-работодателят е длъжен преди налагане на дисциплинарно наказание , да изслуша работника или служителя или да приеме писмените му обяснения.......- а доколкото си спомням в архивите на съответната фирма такива няма ;
чл.193, ал.2 - когато работодателя не изслуша или не приеме писмените му обяснения , съдът отменя дисциплинарното наказание...   ;
чл.195,ал.1- дисциплинарно наказание се налага с мотивирана писмена заповед, в която се посочват нарушителя, нарушението ........
ал.2- заповедта се връчва срещу подпис ..... - доколкото си спомням такива заповеди също липсват в архива на фирмата;
Има само един служител освободен по този начин- с мед. епикриза, но с изтекъл срок за пред съда, инъче управленския състав на тази фирма щеше да плаща голяма сума обезщетение.
До изказването, че лесно се работи с тази категория хора- ще кажа че лесно се работи с тях когато са от отдалечени региони- селата , по малките градове, особено в момент на криза- интересно как ще се работи с тях когато този момент отмине........
Ред и Дисциплина е нужно за да се постигнат добри резултати за управленския екип, а от това не печелят "ХОРАТА ОТ ТАЗИ КАТЕГОРИЯ ТРУДЕЩИ СЕ".
Добрата новина за вас е че все още няма институции, които да ВИ регулират, контролират.....
Когато това стане факт, никак няма да ви е лесно!
А и кризата почти свършва- тогава на нас - хората от тази категория труд ще ни е по лесно , защото ще ни ценят такива като ВАС!

Ние сме голям товародател на тази фирма и мога да кажа, че няма друга, която да работи на  такова високо ниво и да предлага, толкова добро облужване. Имам информация , за това как са освобождавани шофьори, когато се е налагало - ДИСЦИПЛИНАРНО! Нека тези, които са писали преди мен да обяснят защо са били ДИСЦИПЛИНАРНО уволнени и след това да изказват негативни мнения! На всички в транспортния бранш е ясно , колко "лесно" се работи, с тази категория трудещи се! Така, че: "Каквото почукало, такова се обадило!" На всички трябва да е ясно, че е нужен ред и дисциплина за да се постигат добри резултати! Добрата новина за шофьорите е, че все още няма единна информационна банка за трудовите ресурси. Когато това стане факт, никак няма да Ви е лесно!
Успех на всички!

фимата няма никаква социална политика. Условията и изискванията от страна на работодателите ( там не се знае кой е ш.....)не отговарят на това което предлагат.Какво искам да кажа : Първото е никога няма да ти дадът копие от трудовия договор; А И ТОЙ Е НАПРАВЕН ТАКА : НЯМА ФИКСИРАНА ДАТА ЗА ЗАПЛАТИ  ЕЖЕМЕСЕЧНО  ;ПРЕДИЗВЕСТИЕ ОТ  ТРИ МЕСЕЦА ....ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ???? АКО СТЕ ОТВАРЯЛИ САЙТА НА ФИРМАТА СТЕ ОСТАНАЛИ С ВПЕЧАТЛЕНИЯ ЗА ФИРМА С ЕВРОПЕЙСКИ ОБЛИК ДА  АМА НЕ Е ТАКА ТА ТАМ ДОРИ НЯМА НОРМАЛНА ТОАЛЕТНА ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ЧАКЪЛА И ПРОСЛОВУТИТЕ КАРТОНЧЕТА НА КОИТО ТРЯБВА ДА ЛЕГНЕШ ЗА ДА НАПРАИШ ПРЕГЛЕД  НЕ СИ И ПОМСЛЯЙТЕ ЗА РАБОТНИ ДРЕХИ И РЪКАВИЦИ  НЕ СИ МИСЛЕТЕ ЧЕ ИМАТЕ НОРМАЛНА ПОЧИВКА  А ОТПУСК ТОВА Е  МНОГО АМА МНОГО ГОЛЯМ ЛУКС  . АКО ИСКАТЕ ДА РАБОТИТЕ ТАМ ТРЯБВА ДА ЗАБРАВИТЕ КАКВО Е ТОВА ЧЕСТ ДОСТОЙНСТВО  САМОЧУВСТВИЕ  ПОДГОТВЕТЕ СЕ ДА ЧУЕТЕ КАКВИ ЛИ НЕ ОБРАЩЕНИЯ И ДА НЕ СИ ПОМИСЯТЕ ЧЕ МОЖЕТЕ  ДА ИЗКАЖЕТЕ МНЕНИЕ ТАМ УПРАВЛЕНСКИЯ СЪСТАВ ВИЗИРАМ КОНКРЕТНО ЕДИН ОТ ТЯХ Е ВЕЩ ПО ВСИЧКО  .... ВНИМАВАЙТЕ  И ПИТАЙТЕ  ПРЕДИ ДА РЕШИТЕ ДА ЗАПОЧНЕТЕ ВЪВ ТАЗИ ФИРМА  БЯХА ИНТЕРЕСНИ ПРЕДИ ДВЕ ГОДИНИ  КОГАТО ВЗЕХА НОВИТЕ АВТОПОБИЛИ  ОТ ТОГАВА ЗАМИНАХА МНОГО ТАЛАНТЛИВИ  МОМЧЕТА  ЗАЩО ЛИ ?

До всички, които се занимават с транспорт!!!!!!!!! Уважаеми колеги, не работете с фирма EPARCO-INTERTRANS, гр. Варна. Аз лично пострадах от тази фирма, след като работих там около 5 месеца. 1-во - след като поисках да постъпя на работа, ме склониха да подпиша запис на заповед, без да е упомената сума, било един-вид гаранция. ОК, но след като напуснах, бяха ми удържани три брутни работни заплати, защото трябвало да подам тримесечно предизвестие за напускане ! ! ! НЕ РАБОТЕТЕ С ТАЗИ ФИРМА !!!!!!!!!!

Вярно е,че има голямо текучество на шофьори. И винаги ще има. там сте подложени на постоянни обиди от страна на УПРАВЛЕНСКИА ПЕРСОНАЛ. Редовно се забавят заплатите, оооооооо забравих те сега са в криза.

Колегата??? Я кажи кои от тях е откраднал нафта, при норма от 23.5+0.500 гр. на 100км. Ти маи се поовлече мако. Що не кажеш за депозита,за 3и месечното предизвестие,за 3те брутни заплати дето тиги вземат при напускане,за записната заповед.

Работя отдавна за фирмата. Не съм съгласен с лошите мнения. Тези момчета са пропуснали да споменат че никой не е изгонен без причина. Нека да кажат колко нафта са откраднали!! И за текучеството пак лъжат. Просто на много колеги им се иска да бъде като преди в ДАП-а-всеки да краде, да не си изпълнява задълженията и да получава заплата. Нямам намерение да напускам.

За съжаление, преди може да е било добре,но сега не е!Колегата е много прав.Работиш и даваш всичко от себе си ,а накрая няма нищо насреща-дори и минималното уважение от страна на двамата работодатели.Определят се норми на разход,които само ги няма никъде и са невъзможни да ги постигнеш,и в следствие на това ти се удържат от заплатата на тойна цена. Ако решите да започвате работа там първо се поинтересувайте на колко време напускат работниците им,/защото текучеството им е постояно/ .Хора от Варна няма да срещнете,а само от далече тъй като те не познават фирмата.А за отношение не ми се говори.Нямам думи да определя това.Чуваш само ругатни и обиди.Успех на бъдещите работници, ако имате достатъчно нерви и здраве! Р.S.- А там имате депозит които ви удържат в началото и не ви връщат накрая,отпуски няма!!!

Заплащането е добро за Варна. Уважение никакво спрямо персонала все едно си някой боклук и нямаш право на мнение за нищо.Гледат постоянно да ти удържат нещо от заплатата.Това е помислете си дали искате да работите в тази среда

Заслужава си да дойдете. Ще ви хареса, стига да сте дисциплинирани и работливи. Тук нафта не се краде!:)