Хлебозавод Корн /img/frontend/nomap.png"

Хлебозавод Корн

Благодаря, Велина но вече е късно почнах. е това ми направи впечатление ,че когато ХЕЙ ни посетиха добре ,че не бях на работа Мариета и шефката се покриха изчизнаха и управителката  и тя също що за хора другите да операт пешкира.ако има друго пиши ще сам благодарна

1 точка

Работих в пекарна Лекорния 7 месеца(още от самото откриване).Първите месеци вземахме по 800,900 лв.Имахме страхотен мениджър -Катя.Нямам думи за тази жена работеше много здраво и си разбираше от работата.Бяхме страхотен екип и работата вървеше много добре.Когато отвориха другите пекарни и ни смениха мениджъра,ни намалиха заплатите на по 400 лв.Новата мениджърка Мариета ни освободи една по една и назначи нови кадри на по 350 лв.Моят съвет е да не започвате работа там.Ниски заплати,сменят често персонала,освобождават без предупреждение,много шефове(които не разбират нищо от работата си),извънредният труд не се заплаща,винаги бавяат заплатите.

Здравейте! пиша ви отностно работата в Корн интересуваме какво е заплащането и дали са ,коректни към самите служители нещо повече ще сам много благодарна .Кандидаствах за Продавач консултанти незнам нещо за тая фирма.

много бързо развиваща се фирма по отношение на пазарния си дял вече е пета по пазарен дял в страната. Добър мениджърски екип и добра търговска и маркетингова стратегия. Модерно технологично оборудване

а може ли малко инфо за софия ?

хванах се за главата като видях хвърлените чували пълни с тесто и купищата хляб изхвърлен.Това е грехота

HLEBOZAVOD KORN- PULNO OPISANIE!
Mnogo niski zaplati,koito se vzemat sled 10 dena zakusnenie,izvunreden trud koito ne se zapla6ta,nekompetentni na4alnici,kriti4no niska organizaciq!

Може ли малко инфо, моля