Ниво ООД /img/frontend/nomap.png"

Хора не почвайте работа никога в Информатор, сега ще търсят Хора в Софийския офис НЕ ХОДЕТЕ ПРОСТО ще сте излъгани без пари.

Мнението ми за фирмата е много добро.Работих там година и 2 месеца и мога да кажа че екипът е чудесен, бяхме приятели, всички излизали сме безброй много пъти,помагали сме си ..и т.н.
Относно местоположението- в центъра на града е, фирмена сигурност- добра.За заплащането, ако имаш уменията се изкарват пари, не само непрекъснато хленчене е нужно, а и работа. Работното време е чудесно, почива се по всички празници, уважението също е на ниво.
Мога да кажа само хубави неща за мениджърите.
А относно управителя на фирмата много смислен човек е.
И искам да споделя, че това е моето мнение и не е манипулирано и така нататък.
Съжалявам, че се наложи да напусна , но затова имах основателни причини.
Поздрави на всички от Инфото.....

РАДВАМ СЕ, ЧЕ ИМА ДЕБАТИ ОКОЛО ФИРМАТА НИ. КАКТО ВЪВ ВСИЧКИ ФИРМИ, ТАКА И В НАШАТА ИМА СПОСОБНИ СЛУЖИТЕЛИ, КОИТО СА ДОВОЛНИ И РАЗБИРА СЕ НЕСПОСОБНИ, КОИТО НЕ СА. НАШЕТО ЖЕЛАНИЕ Е ДА СЕ СДОБИЕМ С ПОВЕЧЕ ОТ СПОСОБНИТЕ, КОИТО ДА РАБОТЯТ С ЖЕЛАНИЕ И УДОВОЛСТВИЕ И РАЗБИРА СЕ ДА ПЕЧЕЛЯТ ДОБРЕ.

Заплащането е ужасно, даваш много пари за разходи по пътуване и не можеш да си покриеш или си точно си ги покриваш със заработеното. Привилегии нямаш никакви и няма да имаш. Развитие в тази фирма няма никакво и нямаш шанс да се издигнеш. Иначе работната среда е добре, колективът също, но фирмата затъва. Иначе те уважават като служител. Фирмената сигурност е на добро ниво. Трябва да се смени подходът, да има маркетингово проучване, друг мениджърски състав, който да привлича клиенти, а не самите служители да ги търсят и с цената на всичко да ги привличат или задържат като такива. Лошото е, че не може да работиш само на процент от оборот. Това е смешно и го няма никъде по света. Това демобилизира хората. Освен това постоянно пътуваш и няма кой да ти покрие тези разходи освен ти самият. Никой не се задържа там повече от 1 месец. Затова има търсене на консултанти, а предлогът е, че се разширява търговският отдел. Истината е, че търговският отдел се намалява, защото хората се отказват от работа там още след интервюто или веднага след обучението. Не започвайте работа там - ще сбъркате и ще си загубите времето само. Потърсете си истинска работа!!!!!!!!!
Ако някой иска още информация - да пита - отговарям веднага.

Здравейте!
Дълго врем търсих инфо за тази фирма, тъй като бях поканена на интервю за работа и бих казала, че доста неща, които сте написали тук са истина. На срещата с управителя ми направи впечатление, че той отначало взе да ми говори за "разширение" на търговския отдел и,че ако не се съглася на работа при него имало доста добри специалисти в момента на пазара и затова аз трябва да побързам да заема длъжността. Второто е, че заплащането е само на процент, това означава, че човек ще работи първите месеци и не се знае колко без пари. Нито ти осигуряват транспорт, нито ти поемат разходи за такъв. Това е лукс и човек трябва да си получи "заслужено" служебна кола. Така че, не се заблуждавайте хора, особено за мненията по-долу написани. Според мен са написани от самите менаджери, за да не им избяга персонала от тях.

Искам да изкажа голямото си разочоравание от тази фирма.Относно заплащането твърдата заплата е смешна.А процента който трябва уж да се потрудиш за него е с много високо вдигната летва.Учажението е по скоро лицемерие.Потенциал за развитие според мен също няма.Иначе на добро място се намират офисите но само това.Колежките представлявани от една кобра посто думи нямам.Работната среда е малко под стандарта.Дано повече хора да прочетат това изказване за да ги разберат най накрая каква мошеническа фирма са те.

Какво да ви кажа, всичко е пазарна икономика.Ако искаш да работиш за 500 лв. можеш да постигнеш много лесно. Въпроса е колко искаш да печелиш. Във фирми като Ниво ООД ти се дава възможност да печелиш колкото ТИ искаш, т.е. правиш голям оборот и печелиш много. Само,че ние българите сме свикнали да мрънкаме и да обвиняваме всеки друг, но не и себе си. А ако имаш собствена фирма и с оборота, който тя прави неможеш да си покриеш разходи или поне ги покриваш, а за теб не остава почти нищо, какво правим-закриваме фирмата ли? Уважението го има и то в пъти повече отколкото в някои други фирми, в които съм работил преди. Привилегии-ами като си купиш нов дом обзавеждането получаваш ли го като бонус.Не. Постигни си го с труд.Фирмената сигурност е на ниво.Свободно време колкото искаш, когато са празници и почивни дни.....Най важното за всеки служител е че има възможност да се развива финансово, колкото прецени, а в иерархията не е толкова важно щом печел повече пари.Местоположение - перфектно. Относно колегите - всичко е въпрос на отношение. Работна среда като работна среда-работата е предимно извън офиса.

Относно заплащането мисля, че всичко зависи от теб самият. Уважението е достатъчно даже в някои случай предостатъчно. Привилегиите ами заслужи си ги и ще ги имаш. Фирметана сигурност ами защитен си относно собствените ти данни, хората които работят от повечно време знаят, че информацията струва пари. Работа - свободно време ами ако някой може да се оплаче, то няма да му прави чест - почиват се всички национални празници - всеки си има право на отпуск (както се полага) пет дни работи 2 почиваш и т.н. Стига да искаш можеш да се развиваш ... Местоположение ами достъпно до всеки във всички градове където имат офиси. Колегите и работната среда - ами отлични.

Екипа е страхотен!
Голямо удоволствие е да работиш там.
По отношение на заплашатнето е голямата трагедия! Трябва да си извънземен, за да направиш някакъв сериозен месечен приход.
Има какво да се желае, що се отнася за това как изглежда офиса, а той с една дума изглежда зле!
Според мен там има нужда от сериозна промяна на мениджърско ниво за да могат да си задържат хората, иначе периодично ще "разширяват" търговският отдел.