Капитан Дядо Никола АД Габрово /img/frontend/nomap.png"

Капитан Дядо Никола АД Габрово

Работи.има поръчки.Засега....

и в крайна сметка работи ли сега КДН или са закрити-каква е истината?

Относно настоящия служител-а Вие нали произвеждате тези кофи..,тези косми да не са отвън донесни!И проблемът не е май в кофите.а сега като не ги произвеждате и косми няма..Дано мда дойдат по-добри времена за Вас..
Въпреки,че този новия цех няма кой да го купи май..

вярно е,че всеки командва,а никой нищо не бутва те затова фалираха.особено тиа от съвещанията сутрин само глупости и губене на време знаят и докато се наприказват станало обед и то деня свършил.а ние които сме на смени и по цеховете им докарваме паричките.аз вече 2ра седмица съм в неплатен по принуда ме карат.но още малко ще ги търпим хора,стискайте,наистина Капитана фалира!

Фирми има много,но кои са добре в момента..И като си бивш,значи си бил добре в капитана,щом си работил там
Щото те началниците не работят там,и били пове4е от работниците:))

има мн по-добри фирми от КДН в Г-во.И какъв е оборота там-никакъв щом са пред фалит,ако бяха добре никои нямаше да напуска от там,а хората щяха да се бият за да работят при тях.А сега е точно обратното,през посл 2-3 г колко хора са напуснали и с какъв тр стаж са била в КДН?Най-дългогодишните служители ги няма и защо,може би защота е най-добрата фирма в града или защото се вземат големи заплати или защото мн добре се държат турците с подчинените си...,няма защо да стоят хората и си търсят по-добра работа.Останаха само едни пикли и лапетии дето незюнаят за какво става въпрос,но инче се водят от"управляващите".И аз искам да фалират ако все още не са-да се махат от града ни и да си вървят в Турция и като са голяма работа и велики бизнесмени тия смотани турци защо не си седят от където са,а са ни дошли тука..Да се махат от Габрово,че пропиляха всичко и разрушиха.

Много лесно е да се говори -тоя чул,оня видял.Като е близо до ръководството,собственика за какво е бил в Габрово......И кое е ръководството в тази фирма....И в Габрово кои фирми са добре и имат оборота на КДН...

и аз знам,че са фалирали.не съм работил там,но жена ми е от ръководството там и каза,че е вярно.няма да кажа, коя е,за да не изгуби мястото си и работата,но е близо до управляващите турци и е сигурна инф.И тя не е доволна там,но в тази криза няма на къде,а и годинките и не са малко,за да търси друга работа.Поне младите да напускат,че имат възможности за избор,иначе ще бъдат съкратени.

Неплатени се пускат защото няма пари вече и за джиповете на кисьо и озан.Всичко е заложено за кредети които едвам се погасяват в тази стегнация в строителството а и много пари или незаплатена продукция изчезна по Турция/измит-братчеди на кисьо/ и Германия/братята му/.Даже зор видяха за 10 години крадене да разсипят завода.Държи го все още някоя и друга сделка за матрици,които са без аналог на Балканите а може би и в Европа.Който може се спасява,който не - седи и търпи.Скоро ще му дойде времето да затвори кепенци.А иначе завода в този си вид доближава европейско ниво /поне инструменталния цех и линиите за ПЕ тръби/ -благодарение на инвестициите от които гушнаха тлъсти комисионни.
Но машините не произвеждат без хората,без уважението към тях и съответното заплащане на труда им.
Гордоста някога на Габрово в химическата индустрия сега продава турска водка за бензин за джиповете на днешните собственици.АМИН

Фирмата съществува още,защото са останали няколко хора,работили дълги години на това място.В противен случай да е затворила вече.Някой може ли да каже какви са причините да не се работи нпрез януари 2009.И да се пускат неплатени отпуски............
След няколко дни продължение............