ПЕРЛА ТУРИСТ АД /img/frontend/nomap.png"

ПЕРЛА ТУРИСТ АД

Какво да ви кажа?
За първи път виждам такова отношение към хората, които работят в тази фирма. Далеч от такива работодатели!

Да работя в тази фирма?!?!
Никога повече!!! Обвиниха моя позната в кражба на пари, а момичето нямаше и 5 лева да се усмихне. Мен самата ме скъсваха от работа. По цял ден на крак и накрая останах без никакво заплащане.
В началото ми казваха, че ще получа 300 лева заплата, а после ме принудиха да подпиша договор със заплащане от 150 лева... Нищо и никакви пари! Да не говорим, че стаите, в които трябваше да спим, приличаха повече на мазета. Хора не се лъжете да идвате на работа в тази фирма!!!!

Миналата година работих за тази фирма. Не питайте как се издържа персонала. Храната за персонала е ужасна, по 8 човека в стая - мизерия и мухъл. Работих по 18 часа..че и отгоре..никакви смяни..нищо
не ми изплатиха..стаята вв която спях бях с още 7 човека, без прозорец стая, без тоалетна и баня...няма такава мизерия!!!!!!

za6to nqkoi hora pi6at vinagi ne6ta v koito ne sa ubedeni?za6to zabravqt usloviqta pri koito jivee personala kakto v perla,taka i v noviq im hotel,taka i v akvata, o pak za akvata da ne govorim....

Да бе! И аз бих се върнала при следното условие:
1. Да ми платят с лихва неизплатените пари. И после веднага ще си тръгна и няма да се върна повече при тези мизерници.
Но като знам, че няма да ми платят - защо да се връщам??!!?

Както всеки хотел,и този си има своите минуси и предимства.Работата е много,но заплащането е недостатъчно.Иначе като се абстрахираш от ужасните стаи,в които се спи(а понякога липсата на сън),може да се каже,че е добре.Хапваш си на сметката на тези от all inclusive,пиеш си на тяхна сметка,правите си купончета пак на тяхна сметка,а шефовете тънат в блаженно неведение!Аз бих се върнала там,но само при условие,че нещата корено се променят;в смисъл,че не се спи в мазетата,и не се ядът остатъците на гадните германчета,скандинавчета и прочие :)
Приятен ден,и поздрави на всички бивши колеги

Опс! Явно слуховете за тежкото финансово състояние на Перла Турист са истина, защото вече нямат и сайт. Повече от седмица. Интересно - как ще си предлагат чудните хотели в Приморско сега? Ако някой има инфо - да пише. Ще открият ли сезона тази година или не?

Тази фирма е най-кошмарното работно място в България. Поне аз не съм чувал за толкова ужасна работа, с толкова голямо претоварване с работа и супер ниско заплащане.
Работил съм и на други места по Черноморието, но никъде работата не е толкова много. А стаите, в които съм спал на други места, са в пъти по-добри от мазетата на "Перла Бийч".
Колкото до Христов и мераците му към колежките - много е грозно един шеф да си позволява такова поведение.
За сметка на това пък ние, момчетата, не съществувахме за него. Но на момичетата не им беше лесно.
Поздрави на всички бивши колеги! А на новите желая успех! Най-вече с получаването на заплатите...

За Христов мога и аз да потвърдя, че е вярно.
На мен не само ми пускаше оферти, а ме хвана за задника няколко пъти. При това - докато работех.
Разбира се, след това реших да се махна оттам възможно най-бързо.
А за шефката - не знам дали е толкова възпитана. Според мен тя знае за всички проблеми в хотела, но не и пука, стига да има пари за нея. Не мисля, че я интересува друго. Да не мислиш, че тя не знае какво прави Христов? Тя има доносници във всеки отдел. Двамата се дебнат взаимно и всеки се опитва да измъкне повече пари от другия.

фирмата е хубава,заплатите се дават редовно,но структората на работа е пален хаос.шефовете по скоро христов саздава едно напрежение като прекрачи прага на хотела.сваля много персонал отправя непреличнин предложения на девойките.абсолютно винаги се демонстрира колко много пари има и как всички са му подчинени.алчен до безобразие.относно шефката николова изключително вазпитана жена.