Риск Инженеринг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Витоша, ул. ВИХРЕН, 10&markers=София, Витоша, ул. ВИХРЕН, 10

Риск Инженеринг АД

Това е една от фирмите в топ 10 в България. Предишните мнения го доказват, за само допълвам с + 45 точки!

Както във всяка фирма най-важно е ръководството, което тук е представено от една изключителна личност. Много ерудирана и компетентна, предполагам знаете коя е . Тези под нея също се справят добре и това е предпоставка микро климата във фирмата да е много добър!

Преди 2 години, когато аз работех там положението беше много добро. Сега не знам как е , но предполагам не се е променило в негативна насока. Фирмата отлично развива свойте кадри и си заслужава да се започне там.

Една от най-европейските компании в България във всяко едно отношение!

Тук поне си личи високото ниво на персонала и ръководителите му, няма кофти отмъстителни коментари като в другите фирми

Реални осигуровки и отлични условия за работа

Неслучайно мненията тук са повечето позитивния, това според мен се дължи на факта че във фирмата се наемат високо образовани и интелигенти хора а не еднодневки, които вечно мрънкат

Специалистите и експертите в Риск наистина си разбират от работата, аз срещнах при тях много високо ниво на професионализъм.

Подкрепям написаното от долните коментиращи. Риск е една от добрите фирми на БГ пазара и работата там може само да изгради човек като характер и професионално

В Риск-а се срещнах с едни от най-добрите професионалисти в своята област. Фирмата не е от най-известните, но пък нивото и е от най-високото възможно!