БИАнет / BIAnet / Българска Стопанска Камара /img/frontend/nomap.png"

БИАнет / BIAnet / Българска Стопанска Камара

Обичам работата си и това ми стига за да се чувствам много добре тук. Най-после и екипът вече е страхотен. Преди време бяха се промъкнали по погрешка разни вредни елементи /определено с диагноза/, но слава Богу вече ги няма и вече всичко е ОК. И както са казали старите хора: "На умряло куче - нож не се вади", така че спирам коментара си за тях. Дали едно място е добро или не за работа зависи от ценностната система на всеки конкретен човек. За мен парите например, са на 4 или 5 място по важност при избор на място за работа. Много по-важно е да харесвам и да вярвам в това което правя, да е топла атмосферата в екипа, да уважавам колегите си, да уважавам институцията или фирмата за която работя и чак накрая идват парите. Те не са без значение, разбира се, но не са и най-важното. Работила съм дълго време и за много пари и знам съответно каква е цената на "многото пари". И повярвайте ми, многото пари не носят това удовлетворение, което би ви донесло удоволствието да работите нещо в което вярвате и което обичате. Всичко друго е въпрос на мироглед и личен избор. Успех в избора ви желая!

Kolegite mi sa strahotni, rabotata si ni kefi, a parite sa kato v pove4eto bg firmi.

"Nefi\" ia pak si pomisli mila dali se chustvash polezna ili izpolzvana? imam 3 godini i polvina staj v BIAnet....i posta mi po adres na BSK e absolutno validen za BIAnet. Interesno zashto takova tekuchestvo? Moje bi zaradi horata? Ne mislish li? Pred ochite mi minaha edni ot nai kachestvenite developers, za shtastie te veche rabotiat pri seriozni rabotodateli koito znaiat kak da gi oceniavat. Interesnno mi e samo dali nai nakraia BIAnet shte proumeiat zaradi kakvo i kogo napuskat horata.

e shtom te kefi stoi si tam men ne mi haresa mnogo kakto i na mnogo drugi hora moje bi ti si edinstvenata koqto i haresva tam ama kakto i da e , mqstoto ne e zle da posedish 6-7 meseca ako imash vreme za gubene ama ne e dobre da se zastoqvash tam napravo si e vredno

Харесва ми да съм тук! Това е място, на което се чувствам полезна :)