Euromoney Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Euromoney Bulgaria EOOD

Изобщо не оценяват служителите си. Не можеш да растеш в компанията и заплатата съответно не може да се покачи осезаемо, за това и повечето служители напускат. Текучеството се дължи още на това, че заплатите се бавят, а когато някой напусне дори не му изплащат последната заплата.

Да, ако искат да ограбят опвече хора, трябва да позволяват понякога, някой да спечели. Изглежда обаче, че спечелилите не са случайни и може би някой им е казал как.

Добре сте направили, никой няма право да се подиграва с труда и желението на другите.

Може би, защото сте били за малко. Моите впечатления са, че наистина остават само хора, на които буквално не им пука. Понеже не съм такъв човек, опитвах да работя максимално, за да се свърши всичко, но когато осъзнах, че съм един от малкото такива, а останалите напускат, напуснах и аз и си намерих по добра работа.

Възможно е просто да сте попаднали на такъв период. Аз бях за малко там, но не останах с впечатление, че хората не си вършат работата.

Имат високи изисквания и ниски заплати. Колегите изобщо не се интересуват от работата и това създава много пречки на тези, които искат да я вършат съвестно. От другата страна мениджмънта не прави нищо по въпроса. Условията не са толкова добри, колкото ги представят.