Диккон АД / Dicon /img/frontend/nomap.png"

Диккон АД / Dicon

nqmam mnogo kakvo da kaja, rabotih nqkolko meseca v tazi firma i ocenkite mi sa qsni

И аз се излъгах да поработя малко за въпросната фирма... Тьй като беше почасово, ми се изчисляваха преведените страници, и то по 1,50...! Незнам какво сте правили вие, което да е било за неквалифициран персонал, но аз имах безкрайно тежки специализирани преводи (от английски и френски), и при това - за изключително кратък срок. Аз не считам кафето за привилегия, в сегашния ми офис имаме и безалкохолни, не е в това въпросът! Полза от работата ми там за мен нямаше - дори не го броя за опит.

Ами късмет Независими, имат си HR отдел, защо не кандидатстваш чрез него влез на сайта и така , не знам за квалификация, но мотивация имаш...дано да ти харесва и след това

Участвам в програма на ДИКОН към консултантски проект за една фирма. Не знам какво сте видели там хора, но искам да ви кажа, че човек трябва да поработи на повечко места, за да оцени правилно ситуацията. Разбира се, че се бачка много, но то как иначе искаме да вземаме пари. За уважението- то идва като го заслужиш, ако си с акъл ще те уважават, като го нямаш, защо ще се сърдиш. За колегите- няма интриги и не се гледат накриво, това малко ли ви е? Какви съм ги сърбал в стари фирми, аз си знам. Офисът е готин и има разни екстри- кафе и т.н. Не знам дали биха ме искали, но ако имах шанс бих работил с кеф там.

Ей явно не са се променили нещата там, Христо горкия още го гърбят .Маргото и Ники ги няма отдавна. За г-жата Димитрова е ясно, ама за Светлето ( Папукчиева) нямам думи , няма такава лисица , да знаете. Тя е класически пример за "играч-нагаждачка".Голям майстор, няма спор, то са едни връзки,едни програми за биоземеделие , но явно изкарва парички щом В.Д. я държи още там.

И аз както първото момиче бях стажант в тази фирма.
Заплащането 1,5 наистина беше ниско, но не го намирам за ненормално на фона на общото равнище и на това, че работата си беше за неквалифициран персонал.
Уважението...
В момента работя във фирма доста известна във финансовите среди. Клиенти са ни ДСК, ОББ, Биохим и още 3 по-малки банки, Глобул, Вивател и БТК. Изброявам ги, за да ви покажа в какви среди общуват ръководителите ми. Освен това фирмата наброява над 150 човека. И въпреки това още от първия ден с ръководителите си общувам на ти и малко име.
В този !фирмичка! с малка буква диккон лелките с отговорности са г-жа Димитрова и г-жа Папукчиева само тях си спомням може да имаше и още, дето ако не са на кеф няма да ти отвърнат на Добър ден!
Пример за уважение във фирмичката...
Привилегии не съм видял...
Фирмена сигурност нищо не ми говори...
Работа/свободно време - отличен за Силвето.
Потенциал за развитие нула. Имаше един пич - Христо, дето беше втора година стажант и развитието му беше в това като я няма Силвето да дава работа на другите стажанти. Това общо взето е проблем на малката фирма, но това е друг въпрос.
Местоположението не е много добро.
Колегите, с които се общуваше бяха готини. 3 заради "шефките".
Работна среда ОК.

Поздрави за Силвето и Христо. Както и за Марги и Ники, дето вече по всичко личи не работят там...

фирма с огромни претенции, но без покритие...отвратително отношение и пренебрежение на г-жа Димитрова към персонала. заплащането е незадоволително, дори унизително, обещава се едно, а в реалност ситуацията е съвсем друга...постоянно текучество на персонал.
Работното време не се спазва, за да те погледнат с по-добро трябва да оставаш след работа, дори и нищо да не правиш, но ей- така- ти да си губиш времето, за да създадеш по-добро впечатление.
Обедната почивка е мираж- по принцип я има, но не е желателно да се ползва...
Учат хората как да спазват етиката и да имат морал на работното място, а те самите не го спазват... Работих 3 месеца там, но с нищо не успяха да ме задържат, лошо отношение като цяло към персонала и стажантите- студенти, които се експлоатират за по 1лв50 на час...
Изграден фалшив имидж за пред хората и клиентите, а в действителност реалността е доста по- различна....
Не ви съветваме да работите там, както и да имате каквито и да е отношения с тази фирмичка!!!