ЮЛДЕС МУЛТИ-ТРАНС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЮЛДЕС МУЛТИ-ТРАНС ЕООД

Шлушай кво мишкар много се бъркаш аз съм във тая фирма от година и половина уважение към мен и към колегите е над 100% не се работи така както казваш ти и това са пълни лъжи към фирмата ни такаче по добре си опичи акъла малко и още нещо и го запомни
Послепис
Имаш поздрави от целия колектив начело от шукран и внимавай със приказките

Всичко написано по-горе е вярно. Ако не знаете турски и решите да отидете да работите там сте ще загазите.Като ме видяха, че не знам турски спряха да ме викат на работа , човекът, който ме отведе в Мюнхен Меджнун от Разград спря да си вдига телефона и аз нямаше какво друго да направя освен да си тръгна.Имах една колежка, която също не знаеше турски и с която постоянно се заяждаха за нещо. Тази фирма трябва да бъде съдена за трафик на хора, защото не ви се зачитат абсолютно никакви права на работници, по-скоро се държат с вас като роби.

В тази фирма се работи без почивка.първият ми работен ден бе 14 часа. При започване на работа подписвате много неща , но на вас ви се дава само една страница договор. Квартирите,които уж осигуряват са меко казано ужасни. Има хора,които живеят по 6-8 човека в стая. В някои квартири няма отопление и топла вода. Работа и условия за затворници.

Внимавайте с тази фирма предлага работа от най-ниско ниво в много свери. Работи се много часове и никакво заплащане на инзвъреден труд както трябва. Повечето хора работят по 2 или 3 месеца колкото да не се върнат без пари отрязват те както им скимне пример служебен автомобил с които да ходите на работа и карате вие се одържа похарченото гориво. Разглобяват и техника телевизори в Щраубинг толкова е хубава работата, че наемат дори затворници дават 50 евро на ден с норма която да изпълниш трябва да се убиеш от работа ако нея изпълниш режат от парите. Не се лъжете с тази фирма.