См трейд 2000 /img/frontend/nomap.png"

См трейд 2000

Работя с фирмата и съм много доволен. Търговската, която ме обслужва е много коректна както и шофьора. Доволен съм.

Аз работя в фирмата повече от 15 г. и съм МНОГО ДОВОЛЕН/ заплата, отношение, хора.../. Има много работа и ако не ви се работи потърсете друга фирма.

Дългогодишен служител съм на фирмата и мога да дам само изключително положителна оценка за нея. Винаги съм получавал заплатата си на време, в случаите когато съм имал проблем той винаги е бил решен. Колектива ни е много сплотен!

Къде има обяви за работа?

Фирмата е на много голямо ниво!Прекрасни служители ,Прекрасен персонал ,заплащането е добро не мога да разбера тези който плуят и са се писали анонимен защото ги е страх просто пълни МИШКИ!

Искам да кажа на всички тези АНОНИМНИ мишки които само плюят да съберат малко смелост и да си напишат имената. Щом се изхвърлени от работа явно не ставате за нищо. Търсете проблемите в самите себе си …. Ще си останете анонимни плъхове.

Здравейте,имах удоволствието и аз да се пробвам да работя в тази пропаднала фирма.Управителка Г-жа Милена Христова(Овцата) , и ГОСПОДИН Дилян Петковски (охлюва).
Изобщо не се и замисляйте да почвате там ще ви разкарват 2 седмици ще ви лъжат и заплашват (господин охлюв),и(госпожа овца.
Дано повече хора чететe това и да не се захващате в тази пропаднала фирма .

Zdraveite imax ydovolstvieto da se probvam v tazi firma no bez yspex zashtoto ne mojax da stana proteje na selendyra dido tam qvno trqbva da se xaresash na nego koito e nchalnik na shofiorite a imenno iskax sa rabotq kato shofior.NO nemoga da turpq podigravki i ynijeniq i razbirase sum nepodxodqsht.

Утре непускам

Става за работа!