Херос ТВ / Херос Комюникейшън Холдинг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Херос ТВ / Херос Комюникейшън Холдинг ЕООД

Teleman написа -
\"... , а работното време е до 8 часа на ден за 5 работни дни\", работното време е по 9,10 и по 12 часа, но е и по 8.

\"но човек трябва да се бори, за да постигне нещо в живота\" - бори се като искаш.

\"Аз работя от 5 години и щом не съм напуснал значи има защо да работя за \"Херос Комюникейшън Холдинг\" я издай тайната, какво ти харесва там ,и какво не ти харесва, и сподели какво си постигнал ?!

Имам познати там и знам горе долу как стоят нещата :) .

Coming Soon xahhx

Oт 9 сутринта до 19 вечерта не мисля че е 8 часа. + това трябва да идваш по - рано да не закъсняваш и след работа имаш работа.

Не зная по кое време е работил колегата, но явно е преди доста време. По настоящем заплатите са доста по-високи, а работното време е до 8 часа на ден за 5 работни дни. Разбира се, че не всичко е розово, но човек трябва да се бори, за да постигне нещо в живота. Аз работя от 5 години и щом не съм напуснал значи има защо да работя за Херос Комюникейшън Холдинг

Ужас !
Да започнем от заплащането. Работих 3 години там за тия 3 години заплата ми от 250 стана на 360лв. Колеги с който съм говорил потвърждават същата ситуация.
Уважение няма да коментирам. Привилегии ? абсолютно никакви идваш си на работа 9 и си тръгваш 21. За фирмена сигурност няма да говоря, каква фирмена сигурност очаквате от хора който работят за 300лв във Варна ? Съотношението работа/свободно време го споменах маи по-горе от 9 до 21 1 почивен ден и 1 ден от 9 до 18.
Потенциал и развитие не очакваите всички кадърни хора избягаха от тази фирма, а бяха доста. Колегите обикновенно са добри и кадърни, но не се застояват по-вече от година две. Работната среда ? Кой му пука идва шефа говори ти купища лъжи как всеки трябвало да работи за благото на фирмата си и до там.
Препоръката ми е не почвайте работа в тази фирма !!! Всичко е една огромна лъжа и суробаджинащина.