Сенсата Технолоджис България - Пловдив https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,4204, Община Марица, местност "Найденови геренчета", район 79, № 48, до село Царацово&markers=Пловдив,4204, Община Марица, местност "Найденови геренчета", район 79, № 48, до село Царацово

Сенсата Технолоджис България - Пловдив

Кандидатствах за плановик наскоро. Интервюиращите ми направиха много добро впечатление. Заплатата подлежеше на договаряне,като осигуриха това което желаех. Все пак отказах тъй като начина на работа не беше точно това което исках към момента.
Все пак за в бъдеще бих следил позициите и в някакъв момент може отново да опитам-това само заради едното с впечатление по време на интервюто.

Интересува ме какво ви е мнението за административните позиции. Условия, Натовареност, заплащане. Става въпрос за Material, Production Planner и т.н.

Доста си преувеличил, колега. Занимавам се с биткойни от 2015 година и съм наясно как се случват нещата. Дано наистина успееш някой ден да постигнеш този резултат. Желая ти успех!

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Незнам защо плюете тази фирма но аз къто бивш служител съм доволен напуснах заради семейни проблеми но да изхвърлиха някои от отрепките но Иванова добре си върши работата доволен съм от колектива и фирмата като цяло

Въобще не е лоша работата в Сенсата .Вие искате хем да сте с килиино образование хем да не стоите прави хем да не работите да взимате по 5000лв заплати и пак мана ще намерите ! Никой на сила не е закарал никой в Сенсата или където и да било кото не ти изнася отиваш някъде другаде в някоя частна фирма там поне за 600лв да те спукат от работа

Към човека с безплатните сокове и айрани:
Няма как да вървим напред докато се съгласяваме на подобни условия. Без да коментирам сока и кафето, мисля че всички останали условия трябва да се приемат като даденост в 21-и век, а не да се възхваляват като извънземни. Да не говорим, че са и задължителни, ако се спазва Кодекса на труда.
Другото,което не разбрах, е какво и е високото на заплата от 380 евро(брутна), през 2017-2018 година?!? Или Вие не сте "в час", или, както се усъмни един от коментиращите, сте от ръководството и замазвате положението. Спрете да се подигравате с труда на хората!

Бях на интервю за работа в Сенсата, което според мен мина много добре. Казаха ми, че ще се обадят до две седмици независимо от това какъв ще е отговора. Така и не се обадиха! Писах им имейл, на който също не отговориха. От тук натам вече си правете изводите!

БИХ ИСКАЛА ДА ПОДКРЕПЯ КОЛЕГАТА КОЙТО Е ДОРИ НАПРАВИЛ УСЛУГА НА ТИАХ И ТАЗИ ГОЛЯМА ФИРМА НЕ СИ Е ПЛАТИЛА ЕДНИ ....300 ЛЕВА....АЗ 4ЕТА ДНЕШНА ОБИЯВА ЗА ХИМИК...САМО ИЗИСКВАНИЯ ПОНЕ 20 И....ДИМА НЯМА ЗА ТОВА КАВО ПРЕДЛАГАТ НА ТОЗИ РАБОТНИК=СПЕЦИАЛИСТ С 20 ИЗИСКВАНИЯ КЪМ НЕГО А ЕТО И ОБЯВАТА....ИЗВОДА ВСЕКИ МОЖЕ ЛЕСНО ДА СИ ГО НАПРАВИ:(
lgaria

• Да извършва всички производствено-технологични операции в рамките на производството, за които е обучаван, съгласно съществуващите работни инструкции и технологична документация, производствен анализ, входящ и изходящ контрол на материали и контрол на параметрите на изделията.
• Да изисква и получава необходимата информация за изпълнението на служебните си задължения (лични предпазни средства, документи, чертежи, стандарти, изисквания и спецификации за ефективни измервания).
• Да повишава квалификацията си, съгласно приетите програми.
• Да предлага мерки за подобряване на качеството и процеса.
• Да познава работните инструкции и работи в съответствие с тях.
• Да извършва химическо ецване на силиций.
• Да извършва входящ и изходящ контрол на продукция.
• Да изготвя, поддържа и управлява лабораторна документация и отчети.
• Да описва резултатите от анализите в софтуерните приложения.
• Да поема отговорност за подготовката и осъществяването на химико-технологичен контрол, в съответствие с технилогичния процес.
• Извършва различни видове лабораторни анализи, съобразно спецификата на производствената дейност.
• Да уведомява прекия си ръководител в случай на регистрирано несъответствие.
• Да изпълнява служебните си задължения в съответствие с Политиката по качество и околна среда, дългосрочните и краткосрочни цели на фирмата.
• Да познава и спазва стриктно Правилника за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд.
• Извършва всички дейности възложен• Извършва всички дейности възложени от прекия ръководител, като при производствена необходимост мястото на работа в звеното може да се променя.ПРОСТЕТЕ МАЙ Е МНОГО ДЪЛЪГ СПИСЪКА И ...ДОРИ КОМПУТЪРА МИ БЛОКИРА:)
С УВАЖЕНИЕ ,

Видях, че някой е коментирал Осрам и едва ли не ми ги дава за пример им им прави реклама. Алооооууууу, там в Осра(М? Н?) на инженери с опит дават 600 лева бе! Какви 800 него те гонят. В Сенсата вярно е семейна редачница, но поне заплатките са малко по-големички и имаш тук-там някакви допълнителни глезотийки. Не ги защитавам Сенсата, никак даже. Особено онаа русичката е точно пример за вицовете за блондинки. И то толкова, че да ти дойде да си прегризаш вените сам и да си изпиеш сам кръвта - толкова дразнещо зле е!!! Обаче Осрам са МНОГО по-зле! Факт!