Глобал Трейд ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. 55-та, 4&markers=София,Район Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. 55-та, 4

Глобал Трейд ЕООД

Работил съм там почти две години. Пълна скръб. Плащат само когато хората решат , че ще се махат. Работното време е ..няма такова. По мое време най-дългия работен ден беше, забележете 31 часа, не се бъзикам. Аз съм работил поне 20-ина нощи, нищо допълнително не ми е платено, то и другото не се плащаше де. намира се на входа на квартал факултета, кво да кажа за местоположението??? Нападали са мои колеги , кат си тръгват по нощите. Никакво уважение към специалистите, просто няма кой. Собственика е ..... със средно образование и баща комунист , затова има фирма, не за друго. Помага му алчен, но много начетен тарикат. По бездушен човек не съм виждал. За две години 1 път съм взел заплата, не се ебавам , другото беше все служебен аванс. Ако можеш да търпиш безпаричие и си голям непукист може и да научиш нещо, но от други колеги които са прецакани и си тръгват. Работната среда за мен поне след една година беше да не обръщам внимание на никого и да търся начин единствено да "изгоря" с по-малко в заплатите. ....... купува фирмени коли , собствени имоти , дава го уж "богата фирма", но пари няма никога , ама никога, за служителите де. Има такива които са ги съдили и те си плащат , щото са виновни, и щото жената на ....... е юрист на фирмата- страшно некадърна, .... ...... жена. Тя уволни своята помощничка заради това , че отказа да работи извънредно в деня преди сватбата си , и то не по псециалността си а едва ли не като общ работник. .... ... ... ....

С две думи бягайте далече от тая фирми, Мегатекс е майката на Глобал трейд нет,така че ако срещнете това име също бягайте. Заплатите първо са унизително ниски 350 старт за инжинер специалист и след това се дава заплата вместо на всеки 1 месец на всеки 1.5-2 месеца една заплата. Шефа е .......... ........... и пален ........... Просто ако всички служители се съберат да осъдят фирмата то ще се напълни половин стадион. Защо данъчните нищо не правят по въпроса не е ясно явно са ги нагушили, но ще си намерят и те майстора.

Ръководството е некоректно към служителите и партньорите си (казано е: "рибата се вмирисва от към главата"), това обусловя ниско заплащане, работа в извънработно време, липса на квалифицирани специалисти, липса на организация, нарушение на редица моменти от трудовото законодателство. Въпреки сносната материална база, често качеството на изделията е под всякаква критика, поради очевидната некомпетентност на тези, които са останали да се трудят за смешни пари и наричат себе си "специалисти". Подходяща е за току що завършили студенти, за да се научат "какво и как не трябва да се прави".