Уеб Бранд /img/frontend/nomap.png"

Уеб Бранд

Взех си пуканки и гледам. До колкото разбирам първо Голдана, после Уеба са взели на работа някакив прости, неграмотни и нервни женици. Което обяснява защо нито Голдана, нито Уеба стават за нещо. Хахаха!

ЧУДЯ СЕ НА МЕНИДЖЪРИТЕ И УПРАВИТЕЛИТЕ И НАСТОЯЩИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА ГОЛДЪН ПЕЙДЖЕС,ВЕЧЕ ГОЛДЪН МЕДИЯ ,НЯМАТ ЛИ СИ ДРУГА РАБОТА ТА СЪЗДАВАТ ФАЛШИВИ ПРОФИЛИ НА УЕБ БРАНД,ЧЕ ДАЖЕ И НА БИВШИ СЛУЖИТЕЛИ.ЖАЛКИ СТЕ ,МНОГО ЖАЛКИ,ОСОБЕННО БИВШИЯ СЛУЖИТЕЛ "К.П."- Е КОГА РАБОТИ ТАМ БЕ УВАЖАЕМИ,ЗАЩО НЕ СИ НАПИШЕШ ИМЕТО ,КАТО ЩЕ ПЛЮЕШ ПО НЯКОЙ ПОНЕ ДА НЕ Е КАТО МИШКА,НАЛИ СИ БИВШ.АЗ СЪМ БИВШ СЛУЖИТЕЛ ВЪВ УЕБ  БРАНД И ВЪПРЕКИ ТОВА ,МОГА ДА ЗАЯВЯ,ЧЕ ТОВА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО КОРЕКТНА ФИРМА И ОТКЪМ ЗАПЛАЩАНЕ И ОТКЪМ ОТНОШЕНИЕ.НАПУСНАХ НО НЕ ПОРАДИ ПРОБЛЕМ ВЪВ ФИРМАТА ,А ПО ЛИЧНИ ПРИЧИНИ,МЕНИДЖЪРИТЕ МОЖЕ И ДА СА МЛАДИ ,НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА СА ЧОВЕЧНИ И ДОБРИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ,СЛУЖИТЕЛИТЕ ИМАТ СВОБОДА НА ДЕЙСТВИЕ И ВЪЗМОЖНОСТИ ПРЕДОСТАВЕНИ ИМ ОТ ФИРМАТА ЗА КОИТО ВИЕ ОТ ГОЛДЪН ПЕЙДЖЕС ,МОЖЕТЕ САМО ДА МЕЧТАЕТЕ.КОЕ ВИ Е УНИКАЛНОТО НА УСЛУГИТЕ БЕ,КЪДЕ СА ВИ СПЕЦИАЛИСТИТЕ,САЙТА ВИ СЕ ЧУПИ ПРЕЗ ПЕТ МИНУТИ ,А СПЕЦИАЛИСТ КОИТО ДА ГО ОПРАВИ ИДВА ВЕДНЪЖ СЕДМИЧНО ,ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА GOOGLE СПЕЦИАЛИСТ.ВИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПОСТИГНЕТЕ ТОВА ЗАЩОТО,ЗА РАЗЛИКА ОТ ПРИ ВАС ВЪВ УЕБ БРАНД СЕ ИГРАЕ ОТБОРНО ,ХОРАТА ТАМ СА НЕ САМО КОЛЕГИ НО И ПРИЯТЕЛИ,ДА МОЖЕ ДА СА МЛАДИ ,НО ПЪК ПОНЕ НЯМА СТАРИ МОМИ И НЕОПРАВЕНИ ТАКИВА.ТОВА ИМАМ ДА КАЖА,МНОГО ЖАЛКО ЧЕ СТЕ ИЗПАДНАЛИ ДО ТАМ ДА ПЛЮЕТЕ ПО КОНКУРЕНЦИЯТА ПО ТОЗИ ЖАЛЪК НАЧИН,АМИ КАТО СТЕ ТОЛКОВА ГОЛЕМИ,ДРЪЖТЕ СЕ КАТО ТАКИВА БЕ,УЕБ  БРАНД НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ВИ Е КОНКУРЕНЦИЯ В ТАКЪВ СЛУЧАЙ ,НАЛИ ВИЕ СТЕ ВЕЛИКИ.А И САМО ДА ВМЕТНА ЧЕ МЕНИДЖЪРКА НА 50 ГОДИНИ НЯМАМЕ ,ИМАМЕ ДВАМА МЕНИДЖЪРИ И ЕДНА МЛАДА И И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МИЛА ШЕФКА.

В това което пишеш няма нищо вярно. Лисичи си че си дошъл от село и си решил да се правиш на интересн. Доста ограничен и глупав човек си. Поне се научи да пишеш грамотно.

Тая фирма е една голяма простотияяяяяяяяяяяяяяяяяяя :))))

Мениджърката е на 50 години и ходи със собственика който е по-млад от сина й.... Смяяяяяях! Тая фирма е една голяма простотияяяяяяяяяяяяяяяяяяя :))))

Отговор на К.П

По написаното от теб си личи,че никога не си работил във фирмата.Чул си това онова и си решил да си доизмислиш.Личи си,че завиждаш и злобееш.Относно заплащането е така :)

Като бивш служител на тази фирма, реших и аз да споделя своето мнение.
 Фирма Уеб Бранд управлява няколко сайта със съмнителна репутация. Сайтовете са: info-register.com; zdravenkatalog.com и webbrand.bg. Официалният сайт е webbrand.bg, който е направен да изглежда много модерен, за да "замие" очите на потребителите.
 Управителят на фирмата може да се гордее със себе си, тъй като той е човекът, откраднал базата и доста пари на един друг информационен справочник. След това свое дело, създава Уеб Бранд и започва главоломно да "нищи" пазара. Във фирмата работят десетина души, като една от служителките, заемаща поста "мениджър продажби" е любовница на шефа. Има два екипа - за единия е отговорна тя, а нейният син заема същата позиция за другия екип.
 Начинът на продаване от страна на търговците е меко казано груб: Всеки продава реклама в горепосочените сайтове на различни цени - няма точно упомената цена. Отношението към клиентите е потресаващо, т. е. трябва да си човек, който няма никакви скрупули и и с удоволствие може да лъже безцеремонно. Нивото на интелигентност и капацитетът на служителите е под всякаква критика.
 Клиентите биват лъгани, че имат участие в смешните сайтове-каталози, изпращат им се куриери без тяхно знание и разрешение, а ако някой клиент изрази съмнение в истинността на думите на търговците, се започват едни нападки и заплахи, които никой не би искал да чуе. Ако фирмата, с която се е свързал търговецът, никога не е имала участие във въпросните сайтове, за секунди се създава фалшив профил, който да служи за убеждение, че съществува някаква реклама.
 За съжаление доста от хората, станали жертва на тези "добри" търговци, се поддават на заплахите и страха си и се съгласяват да заплатят съответната сума, за да не биват повече притеснявани.
 Хората, които работят там, са всичко друго, но не хора в истинския смисъл на тази дума. Това са амбицирани и добре мотивирани откъм заплащането, което получават срещу лъжите си хора, чиито принципи са отдавна потънали в злободневния им живот, пълен с интриги и злословене. Това са индивиди, които носят селския манталитет в дъното на душата си и това е водещият им лайф мотив.
 Като пример мога да споделя, че колегите в Уеб Бранд се обръщат един към друг с имена на женски полов орган във всичките му разновидности. Другото оставам на Вашето въображение.
 Ако мислите, че можете да лъжете безочливо, без да ви трепне нищо и нямате принципи, които да ви позволяват да разграничавате нормално от ненормално, лъжа от истина, долнопробно поведение от учтиво такова и куп други неща, спокойно можете да кандидатствате за работа в тази фирма. Дано само след това да не ви тежат на съвестта излъганите хора и хилядите лъжи, които сте наговорили.

Най-некоректната фирма за реклама на пазара. Изнудват бизнесите като лъжат, че звънят от името на водещи онлайн каталози. Начинът на работа е един - обаждат се на клиента и му казват 'Дължите ни пари за подновяване на рекламата'. Клиентът, естествено, отказва да плати, но те започват да крещят и да заплашват. Разбира се, хората не са глупави и няколко клиента вече им изпратиха икономическа полиция.