Престиж-96 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велико Търново, ул.НИКОЛА ГАБРОВСКИ, 98&markers=Велико Търново, ул.НИКОЛА ГАБРОВСКИ, 98

Престиж-96 ООД

1 точка от 21 мнения

Дано да настъпят промени към по-добро.

Ако искате да работите за максимана заплата 450 лева на над 30 градуса температура това е вашата фирма. Постояно търсят хора понеже хората си отиват и остават само тези от селата и тези пред пенсия.

Здравейте. Можех да не напиша мнение ,но все пак искам да предпазя младите колеги от тази престижна фирма.
С няколко изречения - ще ви изцедят до дупка , в смисъл отивате с едни очаквания и ОБЕЩАНИЯ ,оказва се съвсем различно - като заплащане,работна среда ,отношения с колеги.
Старите работници ще си гледат кефа в смисъл те ще си приказват , а вие понеже се учите ще поемате и тяхната работа.ОЩЕ МЕ ПОНАБОЛЯВА КОЛЯНОТО КОЕТО СИ УДАРИХ С ПАЛЕТ, много е възможно да си нарежете ръцете я на железа , кутии ,валове и т.н.
Понеже няма да Ви харесат условията на работа ,вие ще искате да напуснете веднага,но къде е УЛОВКАТА.
Договорът се подписва в полза на работодателя и вие като напуснете от днес за утре в буквалния смисъл ,от фирмата не ви изплащат тези 2,3,5 дни ,през които сте работили.Много колеги се изредиха за по два три дни и си заминаха без да им платят.
Моля постъпващите в тази фирма да си пазят краката и ръцете от осакатяване.
НИКОГА ПОВЕЧЕ ПРЕСТИЖ  !!!

Искам да дам трезва оценка на работата в Престиж 96.
Истината е, че фирмата не върви. Реузлтатите след смяната на собствеността са по-зле от всякога, от там и огромния натиск върху ръководството.
Ръководството от своя страна е съставено почти изцяло от неопитни хора, които са били на ниво среден мениджмънт в предишните си компании. Истиниата е, че откакто така мразеният изпълнетелн директор напусна, ситуацията се влоши ужасно много.
За сметка на това бездарния топ мениджмънт има огромни претенции и изисквания и е винаги готов да хвърли вината върху хората от по-ниските нива. Неслучайно текучеството на хора е огромно - средно хората се задържат по 2-3 месеца, дори директорите не изкарват повеч от 5-6.
Баланс живот/работа не съществува. Работи се минимум по 70 часа на седмица, но не и ако си директор. Директорите прекарват времето си в безсмислени разговори, срещи и кафета. Просто те знаят накъде отиват нещата, знаят че не им остава много и хич не се впрягат.
В тази фирма ще ви изцедят и ще ви изхвърлят докато се държат с вас като с 2ра ръка човек, ще ви заринат с обещания и няма да ги спазят... не вярвайте на лъскавата опаковка, всичко е отвътре е прогнило.

Нека да споделя и моето мнение:
Явно не знаят как да си мотивират хората. Мениджмъта е под всякъва критика, хора който имамт познания но начина на приложение липсва.   Да не говорим за посните обещания при назначаването ти. А ако в обявата пише фирмено обучения то изобщо липсва. Но от тебе се изисвка 110% да направиш какво те искат без да ти се обяснява(но всъшност и те незнаят какво точно искат) и естесвено всичко е за вчера.
Маркетинга въбоще го няма.
Селса се крепи на магия и на старата слава.
А производството е едиственото с което могат да се похвалят. Сградата е чисто нова и с това се изчерпва всичко хубаво. Хората който работят в нея нямат и грам мотивация, да не говорим и за голямото текучество от кадри.
От трудовия стаж който имам мога да кажа че тази фирма се управлява много лошо или целата им е да ги продадат максимално бързо преди да са се сринали.
Нека да отделим и наколко думи за изпълнителния директор. Дествително умен човек но явно хората около него му хвърлят прах в очите или той си ги затваря за да не го е яд много.
За сега това
Поздрави,

П.С. не вярвайте на нещата който ви обещават.

Ако си подмазвач си добре,ако не си-изкарват те най-некадърния!Днес работиш,утре-не!Ще пуснем отпуск!Условия на труд-ужасни!Ръководители също!Колеги-озлобени и мързеливи(с редки изключения)!

изключително ненормална фирма. заплащане - ок, въпреки че за ангажираността е ниско. не се спи, яде и реално се прекарва време в безмислени срещи, пътувания и презентиране на резултати, ужасна обстановка с гръцки шеф, колегите не са лоши, но всеки се спасява по единично, бих я препоръчал само заради изключителното преживяване, всичко след това е приказка в сравнение с Престиж. Лъскава, стерилна фабрика без живот е нея, служители отиващи на работа като на разстрел, 25 часа агажираност 8 дни в седмицата :-) няма почивни дни и отпуски и през тях се работи - от вкъщи :-) Не случайно директорите се сменяват на всеки 3-4 месеца, абе пълна истерия, липсват елементарни условия за работа и никакава, ама никаква организация кой какво и защо го прави;-) важното е всички после да са виновни

Мишки и Хлебарки щъкат в стария цех на фирма Престиж 96. Господари на Ефира - 26 парт 2013г
Най-голямата фирма за захарни изделия! Жалко за хубавите продукти! СПИРАМ да ги давам на децата си!

Не знаеш дали следващата седмица ще те извикат на работа или не. Ако не си на работа ти плащат мизерна заплата, а разни софиянци пълнят гушите с дебели заплати.
БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА

Търся спешно едно момиче Нина Христова. В началото на месеца работеше във временната заетост в новата фабрика в Търново . Ако някой е работил с нея и й има координатите , ако може да се свърже с нея . Второто име не съм сигурен фамилията или презимето е.Само тия имена съм запомнил.Оставям мейл , ако някой ма още връзка с нея да ми пише [email protected]