"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД

Профи кредит са пални измамници неим се вразвайте на акъла.

Фирма транстехно е на собствениците на фирма алфа логистик груп положението е трагично внимавайте създадоха друга фирма да лъжат клиентите и персонала.Прочетете за фирма алфа логистик мненията преди да направите моята грешка.

От две години цялото семейство сме клиенти благодарение на един служител на Виваком. Невероятно коректен и благороден човек. В същото време бих желал да кажа, че се запознах с двама служители на Виваком, но уви, техния духовен мир е крайно слаб! Хора без добро образование, обноски, поведение и т.н.

Работих почти три месеца във фирма "Гол 1221", притежавана от Ваня Тасева, която има заведение в Пловдив "Be Fresh Bio". В обявата за работа, както и на интервюто ми беше казано, че ще работя като управител на бутика й за дрехи "Botique Luxury", като заплатата ми ще бъде доста висока. Започнах работа, сама направих абсолютно всичко в бутика, тъй като предстоеше отварянето му. Доста често питах шефката кога ще подпиша договор и ще ми бъдат плащани осигуровки, а тя съвсем спокойно ми каза, че тя е управител на магазина (нищо, че уж щях да бъда аз) и че уж счетоводителката й не се била върнала от някъде и я чакала ... Три месеца счетоводителката й не се върна (ако изобщо е имало такава). Всичко вървеше добре, докато един ден сериозно я попитах кога ще ми плаща осигуровките, тъй като се трупат. Тогава тя побесня, започна да се заяжда с мен и да крещи ... Бях буквално изритана от смешния й магазин, а аз й казах че няма да мръдна от там докато не ми плати... Изрита ме отвън и ми хвърли някакви пари и ми каза ако трябва да ми дава още щала да ми ги даде на другия ден. На следващия ден ми написа, че няма да ми плати и стотинка повече, защото така решила, изтри целия чат във вайбър, където ме обижда и ми казва, че няма да плати и ме блокира...
Работих там всеки ден, само с един почивен ден, отделно всеки ден след работа ме караше да търся разни неща за магазина, вместо да ходя да си почивам и в замяна на това получих обиди и неблагодарност.
Съвета ми е НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ДУМИТЕ НА ТАЗИ ИСТЕРИЧКА Ваня Тасева!!!
Нито бях управител, нито бях осигурена, нито имах договор, нито получих пари, каквито ми бяха обещани, а накрая дори не си получих и заплатата.
Тя е лъжкиня и изключително подъл човек. Разказваше ми най-спокойно как е гонила и други служители като мен в предишния й магазин и се държи изключително арогантно с всички, които се осмелят да кажат и думичка и тя не е на тяхното мнение.
Не се залъгвайте по думите, които ви казва в началото ... Всичко е лъжа!
Става въпрос за новооткрит Бутик Luxury на ул. Гладстон 90.
Ако ще работите там по-добре си трайте с осигуровките и договора, в противен случай ще бъдете изгонени без реална причина също като мен.

Здравейте на всички,

моля имайте предвид, че "Канопус Процесинг" ЕООД е фирма регистрирана в гр.Варна и се занимава с Корабно Агентиране, Спедиция и Брокераж.
Прочетох коментарите, чрез които разбрах, че сте объркали работодателя.
Ето и линк http://bgagro.bg/canopus-processing/

Супер некоректна фирма...... Светлана Кучинова е психопатка.....

Работих в тази измислена гаражна фирма , в която си изгубих времето, тъй като нямаше кой да ми каже, че фирмата не става за нищо.Накратко ще ви опиша как са нещата във фирмата.
Когато започвах работа шефа на фирмата обещава на всеки един , че първия месец заплатата е 600 лева , втория се вдига третия и така на татък, но уви. Такова нещо колегите в тази фирма не знаят. С колкото започнеш с толкова си оставаш.Напрежението е голямо. Ходиш по болниците ,като гламав,бачкаш,като роб и накрая на месеца шефа не доволен.Всели понеделник оперативка , караници, скандали , вещно не доволни.Когато работиш с сервиза вечно седи зад теб и гледа как работиш. Допълнително в сервиза винаги намира за какво да се скара, досаден човек. А най-досадния е Елиан, викат му задника или гъза. Много прост човек и голям дразнител. Заради него напускат колегите. Този изрод няма начин ако не се заяде на ден по няколко пъти с колегите. Невероятен тъпанар.Когато излизащ в обедна почивка трябва да до питаш дали може да обядваш, до там е стигнала неговата наглост.Такъв задник ви уверявам , че не сте виждали. Между другото не ви споменах , че Илиан(задника) и шефа са кум и кръстник и затова наглото копеле си позволява да се кара със всеки. ако се скараш с Илиан (гадняра) изхвърчаш от фирмата. Мога много още да ви пиша ,но съм ограничен със символите в този сайт. Моят съвет е не си губете времето с тези идиоти , те не ви заслужават. След първите няколко месеца ще напуснете или ще ви уволнят. Текучеството в тази гаражна фирма е голямо, много хора са минали и са работили за жълти стотинки не си губете времето.

В "Арайс"ЕООД и конкретно във фронт офис на рецепция работата е прекалено много и този , който трябва да помага ( фронт офис мениджъра Попов) не го прави , а дори и да го направи е толкова некомпетентен , че само те обърква и винаги е в състояние да изнерви човек. Целенасочено търсеше личностни конфликти с мен , постоянно нападки и заяждания и дори не изслушва какво искам да обясня.След неговото назначение всичко е под всякаква критика.Удоволствие и лекота беше да се работи с бившия фронт офус мениджър, но с идването на този е същински ад.Ако можете да търпите некадърници да са над вас , то тогава може да опитате.Но ако уважавате себе си , това не е вашето място.
Особено внимавайте ако се стигне до конфликт.
Изнудват ви да подпишете молба за напускане по взаимно съгласие още на мига и ви притискат , дори не можете от натиск, стрес и арогантно отношение да се осъзнанете.Когато им кажете, че не желаете да подпишете , на пример, веднага ви натискат, плашат и изнудват!

Заемам длъжност "търговец". Имам трудов договор, служебен автомобил и други по-дребни екстри, които дават самочувствие и показват, че си важен за работодателя си.
Преди да започна да работя за УООЛ ПРЕМИИМ никога не ми е минавало през ума, че ще се занимавам с директни продажби или, че мога да се справя с подобна задача. Предложиха ми обучение. Всъщност непрекъснато има обучения, тийм билдинги. Колегите ми са млади хора - повечето са студенти като мен. На всички нас ни харесва да пътуваме из страната. Предизвикателствата на работата са много - можеш да видиш резултатите почти веднага - ако си се справил добре в кампанията, има продажби и печалба, ако не си се справил, става ясно веднага.
За мен огромно предимство е и фактът, че работя 3 дни в седмица, а през останалите 4 мога да се занимавам с каквото друго поискам.
Колегите, които работят като оператори в кол центъра ни, имат по-различна натовареност, някои са на 4-часов работен ден, други на 8-часов. Всички имат трудови договори. Мисля, че този факт е много важен и трябва да се да се отбележи.

Здравейте тази фирма е некоретна не се захващайте там на работа казаха ми че ще имам договор така и не го видях с парите много се бавят сега си чакам парите за октомври 2016 и ноември 2016 ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВИ НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ ДА РАБОТИТЕ ЗА ТАЗИ ФИРМА НЕРВИ И ГЛАВОБОЛИЯ ЩЕ ИМАТЕ!!!!!!