"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД

не съм съгласен с общите условия. администраторите не стават. Има ли администратори всъщност. желая коментарът ми да бъде модериран. 123 администратор, администратор, администратор.модератор

Постоянно в jobs.bg пускат обяви че търсят Кредитен Консултант за гр.Сандански и гр.Благоевград, след като кандидатствам никои не се обажда. Това не може да е никаква банка, това е измамническа банка.Тези хора не умеят да си ценят кадрите, аз имам зад гърба си доста години стаж като кредитен консултант. За да напускат служителите от тази измислена банка това показва че нещо куца. Всичко друго може да е но не и банка, що се отнася за кредитите им те са с убийствена лихва, цял живот не може да се отплатите, а които не е плащал, пускат дело срещу него без да го предупреждават, познавам доста хора които ги осъдиха. От тази банка менте не взимайте кредити, нито кандидатствайте за работа там.

Във ВИЛА СПАГО-Бистрица започнах работа като охранител с големи обещания лично от собственика А.Атанасов за високо заплащане и освен охрн.дейност ще извършвам още 3-4 съпътстващи такива. Да-ама НЕ!! До 10-15 дежурство имах вече добавени около 15 допълнителни задължения които задължително да изпълнявам между които да изхвърлям боклука от кухнята,да нося дърва и да поддържам парните котли нощем/давам само нощни смени/ които подгряват вода за басейните,да мия чинии,дахраня кучетата и т.н. и т.н. С една дума не ми остава никакво време за охрана изобщо-изпълнявам функциите на общ работник!! Дочух от персонала че Атанасов на напуснали не изплаща полагаемото им се възнаграждение. Пенсионерите ги води на 4-часов раб.ден и на минимални осигуровки.Аз ще напусна и пари-дуки. Не се мамете на обещанията на мафиот-идиота и по-добре не се хващайте на каквато и да е работа при него!!! Ще съм доволен ако съм бил ПОЛЕЗЕН!!!

Ewals cargo care пълни мошеници в българския клон много идват и си отиват разочаровани.Само глоби са им в главите.

много съм доволна от ръководството и по специално от
отнощението на г-жа Йорданова
много съдейства и винаги разбира работника оказва пълна подкрепа на работника много внимателна
просто много благодаря за разбирането и във всеки момент
няма такъв разбран ЧОВЕК като г-жа Йорданова
БЛАГОДАРЯ от сърце

,,,,,

Не ходете там в никакъв случай болни хора с болни амбиции отношение никакво псуване закани хвърляни на предмети по работниците от въпросния гомнар петър петров там всички от управата са болни всички по кадърни избягаха остана само смет няма отпуски няма болнични осигуровки никакви влачат само пари от държавата по разни програми и забогатяват на гърба на работниците

Не пазарувайте в BILLA! Цените са невероятно високи. На 19.11.2017 г. телешка пастърма имаше цена 64,90 лв/кг при базова цена на месопреработвателите 22 - 26 лв/кг. Предлаганият продукт беше без етикет на производител и срок за годност! Същата пастърма на 21.11.2017 г. се продаваше на цена 63,00 лв/кг. Това ли е намалението за т.н. "черен петък"? Така е не само за месните деликатеси, а и при зеленчуците, захарта и захарните изделия, рибата, олиото.....
Граждани, не вярвайте в рекламните клипове и не пазарувайте в BILLA!

Здравейте,никога не се доверявайте, ама никога на HR агенция People! Абсолютни невежи и некомпетентни хора.